Český tenista měl pozitivní výsledek na akci IDF v Dillí | Tenisové novinky

Talibor Swarsina, 18letý český tenista, který se tento týden účastní mužského turnaje IT 15 000 IDF v Novém Dillí, měl pozitivní test na Kovit-19.
Swircina byl naplánován hrát v semifinále dvouhry a čtyřhře finále, ale byl nucen dát walkover v obou.
„O pozitivním výsledku jsme se dozvěděli pozdě včera večer a byl izolován,“ řekl ředitel soutěže Richa Bakshi.
„Nejevil žádné známky. Jeho trenér, sdílel s ním pokoj, stejně jako jeho dvojče negativní test,“ dodal.
Výsledkem je, že švýcarská soupeřka Nikki Poonachcha postoupila do finále semifinále dvouhry, kde ji čeká Američan Oliver Crawford, který minulý týden zvítězil v Pune.
Ve finále čtyřhry byli příjemci Arjun Gathe a Zaket Maineni, zatímco druhé místo obsadil partner Swersina Maďar Schampor Welks.
Swarsina, umístěný na 863, byl součástí českého týmu, který vyhrál juniorský Davis Cup 2017. Závodil v Pune, kde prohrál ve druhém kole semifinále dvouhry a čtyřhry.
Karman spadne do semifinále
Karman Kaur se druhý týden po sobě propadla do semifinále na ženském tenisovém turnaji IT 15 000 IDF, který se konal v sobotu v tuniském Monastiru.
Kerman, který minulý týden prohrál v posledních čtyřech etapách na stejném místě, zvítězil nad 20letou Běloruskou Annou Kubarevovou 6: 7 (3), 3: 6 v setu.
READ  Čečensko vyhlásilo stav nouze, protože nemocnice dosáhly poruchového stavu