Corbin Muguruza nazývá „neprofesionální“ přestávky US Open

Spor o načasování lékařské uzávěrky a používání sportovního ducha znovu vypukl na US Open, tentokrát ve finále na stadionu Arthura Ashe v nedělním plánu.

9. hráčka Španělska Corbin Muguruzaová byla vyhlášena Barborou Krejikovou č. 8 v České republice jako „nejneprofesionálnější“. Pondělí ráno 09 EDT.

Poté, co Muguruzaová vedla 4: 0, vyzvala Krezhikova lékařský čas. Kryzhikova dokončila zápas a získala dalších sedm bodů v řadě. Přivolala pohled z Muguruzy a pomalu trvalo mezi body, než šla do služby, než začala sloužit.

Načasování takové přestávky – a délka přestávky v koupelně – je předmětem debaty celého zápasu. Andy Murray řekl, že Stephenos ztratil respekt k Tsitsipasovi poté, co si v pondělí v zápase prvního kola udělal dlouhou přestávku.

Muguruza byl po zápase velmi rozrušený, ale novinářům řekl, že o incidentu nechce mluvit. „Nechám vás rozhodnout, co si o tom myslíte,“ řekl.

„No, o tom, jak se v určitých momentech chovat, se ví málo, myslím mezi hráči. Ano, na konci zápasu jsem nebyl moc šťastný.

Corbin Muguruza provedla průzkum proti Barboře Krezhikova během čtvrtého kola US Open v neděli v New Yorku.

(Frank Franklin II / Associated Press)

Kryzhikova potřebovala pomoc trenéra, aby se dostala mimo soud. Nezúčastnila se tiskové konference po zápase, ale vydala prohlášení Women’s Tennis Assassin. Pondělní ráno.

„Myslím, že turnaj začínám dobře a hraji dobrý tenis. Je důležité turnaj dobře zahájit,“ říká Kryžikova, která je již dlouho známá jako skvělá čtyřhra, ale vynikla ve dvouhře a získala titul žen French Open v tomto rok.

„Bylo tam hodně mezer, bylo to těžké, ale jsem rád, že jsem vyhrál první set 6: 3. Odnikud jsem se dostal do vedení 4: 0 a pak se věci začaly komplikovat. Corbine začala zvedat svou pozici „Těšil jsem se. Teď se cítím tak špatně, že nevím, co se stalo, ale nemůžu dýchat.“

READ  Eurobasket: Izrael se ve vyřazovacím kole utká s Českou republikou

„Nakonec jsem do toho dal všechno. Je to velmi obtížné, protože jsem poprvé na nočním zasedání na velkém hřišti a do té doby jsem si užil spoustu zábavy.

Krajikova bude v úterý ve čtvrtfinále čelit nasazené dvojce Arině Sabalenkové. „Bude to velmi těžké a doufám, že se uzdravím a budu připravená hrát,“ řekla Krezhikova.

Penzik porazil Sviatek

Jedenáctá nasazená Švýcarka Belinda Benzicová musela vyrovnat první set, ale pokračovala ve vítězství ve dvou setech nad 7. polskou Iga Swadech 7-6 (12), 6-3. Pensylvánský čtvrtfinálový soupeř Shelby Rogers – který ve třetím kole porazil č. 1 Ashley Party – a osmnáctiletá Emma Radukanu z Velké Británie vyhraje v pondělí odpoledne.