Sania Mirza – Zhang Shuai Ostrava Open Bag Čtyřhra Čtyřhra Název

Indická tenisová hvězda Sania Mirzaová si v neděli na Ostravském Open 2021 s českým partnerem Zhang Shuai v České republice připsala titul ve čtyřhře žen. Sania Mirza a Zhang Shuai ve finále porazily Američanku Kaitlin Christianovou a Irene Rotliffovou z Nového Zélandu 6-3 6-2, aby získaly titul.

Pro Mirzu to byl první titul WTA za posledních 20 měsíců. Předtím byl poslední titul indické tenisové hvězdy na WTA na Hobart International v lednu 2020, podle olympics.com vítězem ženské čtyřhry zvítězily Ukrajinky Sanya a Nadia Kishinok. Sania Mirza a Zhang Shuai, třetí nasazené na turnaji WTA Ostrava, vypadaly z vedení mimo bloky a po celý první set držely své soupeřky za sebou. Bod zlomu v šestém zápase indo-čínského dua postoupil 4: 2 a měl tu výhodu, že vyhrál úvodní set.

Druhý zápas byl pro dvojici Indo-Čína poměrně snadný, protože Kaitlyn Christian a Erin Rotliff nevyvolaly žádný odpor. Mirza a Shuai získali titul vítězstvím v posledním setu 6: 2. Sania Mirza a Zhang Shuai také získaly první titul jako čtyřhra. První tým týmu byl na Luxembourg Open začátkem tohoto měsíce, přičemž duo vypadlo ve čtvrtfinále. (Ani)

(Tento příběh nebyl upraven zaměstnanci Devdiscourse a je automaticky generován ze sdíleného zdroje.)

READ  Svět juniorů: Kanadský tým odchází po prohře s Českou republikou