Totem skóruje 27 USA Česká republika, 119-84, až do čtvrtfinále

Saidama, Japonsko (AP) – Spojené státy prohrály první dvě exhibiční hry v létě v Las Vegas, opustily úvodní hru na olympiádě a bojovaly s otřesením České republiky ve finále skupinových zápasů.

Na ničem z toho teď nezáleží.

Američané míří na Tokijské hry do čtvrtfinále – opět dobré jako zlato. Jason Tatum 27 bodů, Kevin Durant 23 bodů vytvořil dvojici olympijských rekordů mužů amerického basketbalu a Spojené státy postoupily do vyřazovací fáze poté, co v sobotu porazily 119–84 pohlaví.

„Myslím, že se naši soudruzi dobře soustředili a odvedli dobrou praxi v praxi, každý den,“ řekl americký trenér Greg Popovich. „Doufáme, že to dokážeme posunout dál. Potřebujeme, abychom uspěli.“

13 bodů Zack Law, 11 bodů Joe Holiday a Javel McKee dokončili USA s 10 body. 25 začíná ve druhé polovině.

„Je zábavné to sledovat,“ řekl Holiday, „a být součástí je zábava.“

Ve skupině A skončily Spojené státy (2: 1) na druhém místě za Francií, ale s vítězem nedělního zápasu mezi Francií, Austrálií a Slovinskem a Španělskem se v úterním čtvrtfinále umístí na prvních čtyřech na základě systému tiebreakerů FIBA. .

Tato čtvrtfinále skončí v neděli večer remízou, ale Spojené státy nyní slíbily, že nebudou čelit žádnému ze tří vítězů skupin alespoň do semifinále.

Blake Shilp zaznamenal v České republice 17 běhů (1–2), vedl 10 na začátku a 60–54 ve třetí čtvrtině.

Za chvíli oslnila česká víra.

„V prvním poločase si myslím, že jsme hráli skvěle. Ve druhém poločase nám došel benzín,“ řekl trenér České republiky Ronan Ginsberg.

Durant-Carmelo Anthony táhne americké olympijské muže za všechny body a střelce všech dob v brance-trefením ukazatele do konce třetí čtvrtiny se zvedne Američanům 22: 6, aby se dostali do 22. čtvrtiny.

READ  Stempel & Tesser dokončili dům s výhledem na český les

Výsledek byl opět bezpochyby a Durant řekl, že je „speciální“, aby zaznamenal toto skóre přes noc se 48 body, což vedlo Američany k poklesu o 10 bodů na 38.

„Myslíš na všechny hráče, kteří hráli v této show,“ řekl Durant. „Je skvělé mít taková jména. Carmelo je člověk, za kterého jsem hrál ve dvou olympijských týmech. Viděl jsem jeho přístup k těmto hrám a pokusil jsem se ukrást některé jeho techniky.

Ondrej Paulvin získal 15 bodů, John Wesley 13 a Tomáš Sodoranski 12 bodů. Vítězové nedělních zápasů mezi USA, Francií, Austrálií, Španělskem, Slovinskem, Německem, Itálií a Argentinou a hostitelským Japonskem jsou jejich medailová naděje stále neporušená.

Jednou za čtvrt roku je čas vyhrát nebo co. Čtvrtfinále, kde Spojené státy přišly o všechno v posledním větším mezinárodním zápase na mistrovství světa v basketbalu v Číně před dvěma lety. Američané prohráli s Francií, dokončili všechny naděje na medaili a skončili sedmí.

Tady jde o medaili – tedy jen o jednu medaili a jednu medaili.

„Neplánujeme vyhrát bronz ani stříbro,“ řekla Reserve Reserve Bank of India.

V sobotu 54bodové vítězství nad Íránem a 35bodové vítězství nad Íránem nedopadlo tak dobře jako před dvěma lety tým Světového poháru, americký tým se objevil ve Francii, aby zahájil olympijské hry, což nějakou dobu trvalo. Chcete -li najít nejlepší postup proti dámě.

Češi v první čtvrtině vedli o 10, během prvních 10 minut vystřelili až 65% a 35% Američanů. Seznam, na kterém je pouze jeden současný hráč NBA – Sodoranski – se nezdá, že by byl zastrašován Spojenými státy

„Gratuluji Spojeným státům,“ řekl Sodoranski a prozradil, že na olympiádě hrál se zraněním kyčle a dodal, že potřebuje čas na uzdravení. Bohužel jsme po prvním poločase nedokázali pokračovat ve stejném typu basketbalu. Očividně jsou nejlepším týmem na světě. „

READ  Česká republika porazila Kanadu na mistrovství světa juniorů

Durant dal Spojeným státům první náskok ve druhém čtvrtletí a zvýšil 3-ukazatel na 34-33. Náskok se zvýšil sedmkrát, než Spojené státy zůstaly v poločase na rozpětí 47–43.

Některé to zanechalo v davu – stovky lidí byly v míse pod pódiem, přestože lístky nebyly vyprodány – s určitými obavami. Mezi nimi: členové německého týmu; Naděje kvalifikovat se jako jeden ze tří nejlepších týmů závisí na výsledku hry.

Na začátku čtvrté mohli Němci odpočívat. Američané, kteří jsou „velmi“ sebevědomí, mohou jít do čtvrtfinále, řekl McKee. Nějaký čas spolu, nějaká společná bída, vypadá to, že tým světového žebříčku číslo 1 opět dobíhá.

„Ztráta ti rozhodně pomáhá růst,“ řekl Holiday.