Zidansek znovu bojuje, aby porazil Borrella o titul dvouhry WTA

Casper Rudd vyhrál v neděli svůj třetí titul ATP díky přímému vítězství nad Federico Correa ve finále Nordea Open.

Norovi trvalo necelých 90 minut, než se rozloučil s Correou, která soutěžila ve svém prvním finále v kole, aby zvládl práci, aby vyhrál 6-3 6-3.

Ruddův silný začátek udával tón konkurenci, když se díky následným brejkům dostal do vedení 4: 0 – i když Coria se rozbila, aby dosáhla skóre 4: 1, jeho soupeřův švih byl jen krátký.

Coria zajistila, že zápas byl zpočátku těsnější ve druhém setu, ale Roodeova třída se ukázala, když udělal tři brejky v klusu a nakonec před radostnou podporou změnil svůj pátý mečbal.

„Byl to neuvěřitelný týden a pravděpodobně nejlepší týden v mém životě,“ řekl Rudd poté, co získal titul bez ztráty jediného setu.

„Je neuvěřitelné hrát tady na stadionu s podporou Švédska, Norska a Dánska. Nic jako tento dav není.“

„Vítězství tady znamená hodně. Získáte více stresu jako první semeno. Já a táta [former player Christian Ruud] Dělal jsem si srandu, když jsem ho chtěl zmlátit tím a tím, a teď si myslím, že jsem ho porazil ve všem!

„Rodina Ruddových může konečně přinést trofej do Norska. Je to zvláštní, mít ho tady u sebe.“

READ  Zpráva ATP: Andrey Rublev utíká, aby vyhrál v Dauhá