Barrett Hayton a Christian Fisher zaznamenali prohru Arizona Coyotes se Sharks

Tempe, Arizona (AP) – Matt Nieto vstřelil nerozhodný výsledek devět sekund po třetí třetině a Jacob Megna skóroval po šesti minutách, když San Jose Sharks v úterý večer porazili Arizona Coyotes 4:2.

Megnaův gól, jeho první v sezóně, přišel s asistencí Erika Carlssona, který vede NHL se 42 asistencemi a má body v 15 z posledních 16 zápasů. Jeho 14zápasová bodová série skončila v sobotu.

Za Sharks skórovali také Kevin LaBanque a Nico Storm, kteří prohráli pět ze šesti.

Za Coyotes skórovali také Barrett Hayton a Christian Fischer a Karel Vemelka zaznamenal při svém šestém startu v sedmi zápasech 29 úlovků. Jacob Cicciron a Shane Justisbehre schytali 2 asistence.

Wolves prohráli šesté v řadě. Doma vedou 7-5-2, což je nejméně domácích zápasů v lize.

Obránce Coyotes Thomas Hertel zachytil přihrávku a Labanc ji zachytil a v 4:39 první třetiny otočil kruhovou střelou zápěstím z horní části do strany rukavice a vedl 1:0. Hertel má 25 asistencí.

Hayton vstřelil svůj druhý gól v prvním poločase za tolik zápasů, aby o dvě minuty později vyrovnal skóre na 1:1, když pálil z voleje do sítě. Fisher zvýšil na 2:1 v brejku na konci třetiny, když dvoulajnový pas od Gostisbehereho skóroval výše na straně rukavice.

Sturm vyrovnal na 2, když skóroval po centru Nicka Bonina šest minut do druhého poločasu. Bonino hrál svůj 800. zápas v NHL.

volné koule

– Arizona F. Clayton Keeler, který hraje ve své 400. hře, je šestým hráčem z obnovovací třídy 2016, který dosáhl této plošiny, po Matthewovi Tkachukovi, Austonu Matthewsovi, Patricku Laneovi, Alexi DeBrinkatovi a Pierre-Lucu Duboisovi. DeBrincat, s výjimkou druhého místa, byl vybrán mezi sedm nejlepších draftu.

Coyotes F Dylan Guenther měl ve svém druhém zápase 16 minut na ledě poté, co vstřelil vítězný gól při vítězství Kanady 3:2 v prodloužení nad Českou republikou na mistrovství světa juniorů 2023 IIHF.