Benfica, Kyjev, PSV Eindhoven a Rangers se kvalifikují na zápasy play-off – Sports News, First Post

Benfica porazila Midtjylland 3:1, zatímco Rangers porazili Union Saint-Gilloise 3:0. Dynamo skončilo druhé v ukrajinské Premier League, když Rusko napadlo zemi začátkem tohoto roku.

Henrique Araujo z Benficy (druhý zprava) slaví se svými spoluhráči skórování během druhého zápasu třetího kola kvalifikace Ligy mistrů UEFA proti FC Midtjland. AP

Paříž: Dvojnásobný mistr Benfica hraje s ukrajinským Dynamem Kyjev, zatímco Ruud van Nistelrooy z PSV Eindhoven se utká s Glasgow Rangers poté, co se všichni kvalifikovali do předkola Ligy mistrů v úterý.

Luc de Jong vstřelil vítězný gól ve 109. minutě a vedl PSV Eindhoven k tomu, aby v Nizozemsku porazil Monako 3:2 v prodloužení a postoupil celkem 4:3.

De Jong byl skálopevně přesvědčen, že jeho tým si vítězství zaslouží.

„Monaco trefilo břevno a tyč, ty trefil cíl,“ řekl kapitán PSV.

Monako se přes noc probudilo, když před jejich hotelem odpálil ohňostroj, a na přeplněném stadionu zavládla ohnivá atmosféra při zápase na houpačce.

Joy Fermann zařídil vedení Nizozemců ve 21. minutě parádní střelou do vzdálenějšího rohu, ale poté Guillermo Maripan parádní střelou na branku vyrovnal.

Útočník Monaka Wissam Ben Yedder se poté vrhl na zelenou branku, než PSV Eindhoven vstřelil pozdní vyrovnání, přičemž v 89. minutě skóroval Mexičan Eric Gutierrez Eindhoven.

Benfica porazila Midtjylland 3:1 a celkově vyhrála 7:2 díky záložníkovi Enzovi Fernandezovi a 20letému útočníkovi Henrique Araujo, kteří skórovali dříve, než odpověděla Peony Sesto místo Dána.

Argentinec Fernandez, 21, a Araujo se podruhé představili v Evropě, když Diogo Goncalves vstřelil třetí gól pro vítěze z let 1961 a 1962.

Ve Skotsku dokončil obrat Malik Tillman, když 11 minut před koncem skóroval rozhodujícím gólem a dovedl Rangers k výhře 3:0 nad Union Saint-Gilloise.

Belgický tým vyhrál první zápas 2-0 ve svém prvním vystoupení na mistrovství Evropy od roku 1964-65.

READ  Venus Williamsová se vrací s vítězstvím na Oakland Classic

Kostyantin Vivecharenko a Viktor Tsygankov vedli Dynamo Kyjev 3:1 nad rakouským Sturm Graz ve dvou zápasech v prodloužení.

Dynamo skončilo druhé v ukrajinské Premier League, když Rusko napadlo zemi začátkem tohoto roku.

Dříve byl šerif z Moldavska Tiraspol, který v minulé sezóně ohromil Real Madrid na Santiago Bernabeu během skupinové fáze, vyřazen Viktorií Plzeň, když český tým vyhrál doma i venku 4:2.

První zápas kvalifikace se odehraje 16./17. srpna, odvety o týden později.

Přečtěte si všechny soubory poslední zprávyA trendy novinkyA kriketové novinkyA Bollywoodské zprávyA Novinky z Indie A Novinky ze zábavy tady. Následuj nás FacebookA Cvrlikání A Instagram.