Chile porazilo Českou republiku 1:0 a obsadilo v pařížské olympijské kvalifikaci sedmé místo |  Další sportovní novinky

Chile porazilo Českou republiku 1:0 a obsadilo v pařížské olympijské kvalifikaci sedmé místo | Další sportovní novinky

Chile bylo s velkým náskokem lepším týmem a dominovalo zápasu od začátku do konce.

Chilský ženský hokejový tým. Foto: @ThehockeyIndia

Důvěřujte žurnalistice v Indii Ranchi

Chile využilo penaltu Fernandy Villegranové za druhou čtvrtinu k tomu, aby porazilo Českou republiku, nejnižší tým turnaje, 1:0 a skončilo sedmé v páteční olympijské kvalifikaci žen FIH.

I přes neúspěch v kvalifikaci na OH v Paříži by toto vítězství mělo být morálním vítězstvím chilské reprezentace, která je na 22. místě ve světě, před Českou republikou, která je na 31. místě na světě.

Klikněte zde a kontaktujte nás na WhatsApp

Villegran vstřelil jedinou branku ve 27. minutě v utkání klasifikace o sedmé a osmé místo.

Sledujte živé aktualizace ženského hokejového zápasu mezi Indií a Japonskem v kvalifikaci žen FIH na olympijské hry v Paříži zde

Pro Chile to bylo jediné druhé vítězství nad Českou republikou v historii utkání. Chilané zde také porazili Čechy 6:0 v bazénových fázích.

Chile od začátku pokračovalo v tlaku na českou obranu a vstoupilo do nekonečného kruhu, ale góly se jim v první čtvrtině vyhýbaly.

Chile dostalo v první čtvrtině dva pokutové kopy oproti pokutovému kopu pro Čechy, ale oběma týmům se nepodařilo prolomit patovou situaci.

Ve druhé čtvrtině to byla bitva ve středu hřiště, ale Chile dokázalo vyhrát penaltu jen tři minuty před poločasem za faul uvnitř kruhu a Villegranová nastoupila, aby proměnila šanci a zajistila svému týmu vedení.

Po změně stran Chile pokračovalo ve svém útočném stylu a vysloužilo si čtyři pokutové kopy, ale žádný z nich neproměnilo.

Čtvrtá a poslední čtvrtina byla celá o tlaku na Čechy, když se Chilané rozhodli přejít do obranného režimu a jejich trik fungoval, když dokázali udržet svůj náskok a vyjít z něj vítězně.

READ  Předpovědi zápasů Litva vs Česká republika, tipy na sázky a šance na výhru