Chorvatsko se v 16. kole Euro 2020 řadí mezi Anglii a Českou republiku

Vloženo na:

Poté, co v úterý porazilo Skotsko, postoupilo Chorvatsko do vyřazovací fáze mistrovství Evropy. Anglie a Česká republika, které jsou ve skupině D, se před svým zápasem kvalifikovaly již 16 zápasů.

Toto je velký den chorvatského fotbalového týmu.

Luca Motric stočil do domu úžasný povrch Chorvatsko Komprimováno z pomalého startu Euro 2020 V úterý porazili Skotsko 3: 1, aby dosáhli na posledních 16 stylů, přičemž soupeře nechali zpět v hromadě turnaje.

Nicolas Vlasic a Ivan Perisic se také zaměřili na Chorvatsko, které zvedlo stranu Slatko Talic, takže nohy a beznaděj ve svých prvních dvou hrách skončily ve skupině D na druhém místě o čtyři body.

Modricova forma byla v průběhu zápasu zpochybňována, ale 35letý hráč v druhé polovině vytvořil v rohu sítě veselé zakončení vnější stranou nohy 2: 1 a poslal svou stranu do dokonale zaslouženého vítězství.

Píšťalka na minutu padla na kolena, než mohl vstát a oslavovat.

Billy Gilmour, který neprošel testem COVID-19 na rámu, prohrál, Skotsko Zdálo se, že došlo k chybě ve středním pásmu a Chorvatsko převzalo míč jako první a dominovalo velkým obdobím, než se po 17 minutách ujalo kvalifikačního vedení.

Chorvatsku hrozí druhé místo ve skupině E – Švédsko, Slovensko, Španělsko a Polsko stále běhají po moci – Kodaň 28. června.

Anglie zvítězila 1: 0 proti České republice

Mezitím, Anglie Skončili první ve skupině D 1-0 Česká republika Jack Graylish jel doleva a ve 12. minutě Raheem Sterling odbil míč do zadní tyče, aby šel dovnitř.

Záložník Manchesteru City vstřelil v úvodním zápase proti Chorvatsku jediný gól Anglie. Anglie i Česká republika již postoupily do 16. kola turnaje.

Francie a Švédsko se již kvalifikovaly do 16. kola.

READ  Česká republika, Polsko: Nepříznivá předpověď počasí pro střední a východní Českou republiku a většinu Polska minimálně do 24. srpna