Deset Francouzek angažovaných v České republice • Swing Feminine

Royal Peron Golf Club – přes Twitter @LETgolf

Hráčky Ladies European Tour se tento týden zastavují v České republice na DipSport Czech Ladies Open. Tato laťka o délce 5693 metrů přivítá hráče ve třech kolech o celkové prize money 200 €.

Loňskou soutěž vyhrála teta Didikul, která je aktuálně na pátém místě světového žebříčku. Na konci sezóny zvedl žebříček na Costa del Sol Cup.

• Celine Herbinová

Klasifikaci Race to Costa del Sol stále dominují tři Švédky, ale v jiném pořadí než před pár týdny, a to Lynn Grant, Maja Stark a Johanna Gustavson. Lynn Grantová má ve svých posledních třech hrách dvě vítězství a jedno pódium. Mitra vyhrála Belgian Ladies Open v Belgii a později vyhrála skandinávský smíšený turnaj ve Švédsku, který byl oceněn Ladies European Tour a DP World Tour.

První Francouzky Emma Cricciová a Agade Sassonová jsou na 27. a 28. místě v kvalifikačním hodnocení pro závod Race to Costa del Sol.

Kompletní výsledkovou tabulku prvního kola tohoto Tipsport Czech Ladies Open najdete: Klikněte zde.

Autor: Baptiste Laurensou.