Diksha Dagar je první desítkou v České republice

Indický golfista Diksha Dagar zasáhl poslední kolo hráčů do 70 let a skončil zde 9. v české ženské Amundi Challenge. Dvacetiletá Indka, která hrála na Italian Women’s Open, vystřelila v poslední den do posledních osmi jamek čtyři ptáky. Diksha, který je na cestě k uzdravení z nemocných zad, absolvoval kola 74-73-70 v Golf Resortu Konopiště.

Příští týden přechází na svůj smíšený skandinávský magisterský program spolu s dalšími indiány Tvsa Malik a Asta Madan.

Amatérka Sarah Koskova se stala první Češkou, která vyhrála sérii LET Access, když vyhrála Amundi Czech Ladies Challenge. Je první amatérkou, která vyhrála událost LET / LETAS.

Koskova, nováček na University of Texas, střílel 64-67-71 ve třídenním boji a nechal druhou Ninu Pegovou za sebou s osmi ranami.

Ve svém prvním debutu od návratu domů na letní dovolenou předvedla dominantní formu.

Koskova je po vítězství Clary Špilkové v Lalla Meryem Cupu v roce 2017 druhým českým hráčem, který vyhrál LET / LETAS.

Koskova má ještě jeden rok studia ve Spojených státech a letos plánuje hrát na LPGA Q-School.

V první desítce skončili čtyři amatéři, včetně 15leté Clary Sionkové, která vypálila tři přímá kola 73, 70 a 71 a o třetí místo se podělila s amatéry Elenou Colombo a Teresou Melica a profesionální Verinou Jimmyovou. .

(Tento příběh nebyl editován zaměstnanci Devdiscourse a je automaticky generován ze sdíleného zdroje.)

READ  Liga národů UEFA: Ronaldo dvakrát skóroval při výhře Portugalska, Češi remizovali se Španělskem