Evropská liga, PSV Eindhoven porazil Arsenal, zprávy, výsledky, výsledky, Manchester United, Cristiano Ronaldo,

Impozantní výkon Arsenalu byl přerušen porážkou 2:0 s PSV Eindhoven v Evropské lize – navzdory tomu, že Mikel Arteta byl jmenován silnou stránkou nizozemského zápasu.

Vstup bývalého útočníka Newcastlu a Barcelony Luke de Jonga na konci prvního poločasu otočil zápas vítězstvím nad Robem Holdingem, který dal v 55. minutě do úvodního gólu Joeyho Fermana a o osm minut později sám skóroval.

Arteta jmenoval silný tým, který doufal, že získá bod a zajistí si první místo ve skupině A – a tím i přímé místo v osmifinále. V březnu. Pohyb míče byl ale pomalý a svou převahu na míči nedokázali využít.

Byli nuceni zaplatit cenu za svou nepřítomnost v klinické práci v poslední třetině, když De Jong zápas zlomil během osmi minut. Po první střele Fermanna de Jong hlavičkoval do sítě poté, co Aaron Ramsdale minul rohový kop.

Sledujte každý týden nejlepší fotbalisty na světě s beIN SPORTS na Kayo. Živý přenos německé Bundesligy, Ligue 1, Serie A, Carabao Cupu, anglické fotbalové ligy, fotbalové Premier League. Jste v Kayo poprvé? Zahajte svou bezplatnou zkušební verzi nyní>

Arteta poslal z lavičky některá ze svých největších jmen – Bukayo Saka, Thomas Partey a poté Gabriel Jesus – ale PSV pevně drželo své místo v play off.

Pokud jde o Arsenal, tento malý klub hostí Curych příští týden výhrou v čele tabulky – a vyhne se únorovému play off.

Jistě, Arteta by chtěla hrát druhou sestavu Series XI pro tento zápas, který přijde tři dny před cestou do Chelsea, ale teď možná bude muset tyto plány změnit.

Eindhoven, Nizozemsko – 27. října: Luke de Jong z PSV Eindhoven slaví po vstřelení druhého gólu svého týmu během zápasu skupiny A Evropské ligy UEFA mezi PSV Eindhoven a Arsenal na Phillips Stadium 27. října 2022 v nizozemském Eindhovenu. (Foto: Dean Motaropoulos/Getty Images)Zdroj: Getty Images

Ronaldo se vrací v gólech

READ  Mistrovství světa - deník anglických korespondentů: Očekávejte změny ve finálovém zápase skupiny proti Walesu, ale Harry Kane si drží své místo | fotbalové zprávy

Mezitím Cristiano Ronaldo vstřelil gól po návratu do Manchesteru United při výhře 3:0 v Evropské lize nad Sharifem.

Ronaldo byl z velké části zápasu frustrovaný, když Sharif odrazil svého mnohem většího rivala diskrétním defenzivním výkonem, ale krátce před přestávkou zakolísal, když Diogo Dalot hlavičkoval po rohovém kopu.

Střídající Marcus Rashford zvýšil na 2:0 v 65. minutě poté, co se do něj krásnou křížnou hlavičkou trefil náhradník Luke Shaw.

Obraz Ronalda byl alarmující poté, co vystřelil z bezprostřední blízkosti, ve druhém poločase ji z velké šance rozrazil a gól byl vyloučen pro ofsajd – poslal portugalskou superstar vyražený míč ven a začal běh. v davu.

Arsenal ohromil PSV Eindhoven | 01:05

Skóre se ale nakonec dočkal až v 81. minutě, kdy se po Sharifově hlavičce brankářem vrhl na míč, což vedlo k následnému trhnutí domácích. Jeho gól byl 701 v jeho fotbalové kariéře

United jsou nyní neporaženi v sedmi zápasech ve všech soutěžích, což je jejich nejdelší letošní série.

Red Devils si zaknihovali i místo v play off.

Příští týden odcestují do Realu Sociedad, kde se po dvoubrankové výhře vynesou na špici skupiny na španělské straně. Vítězové skupin postupují přímo do osmifinále, zatímco druzí hrají s týmem vypadlým z Ligy mistrů.

Cristiano Ronaldo z Manchesteru United slaví po vstřelení třetího gólu svého týmu během zápasu skupiny E Evropské ligy UEFA mezi Manchesterem United a Sheriffem Tiraspol na Old Trafford 27. října 2022 v Manchesteru v Anglii. (Foto: Naomi Baker/Getty Images)Zdroj: Getty Images

Překvapení na začátku sezóny, lídři Bundesligy Union Berlín udrželi své naděje na postup do vyřazovací fáze druholigové evropské soutěže díky výhře 1:0 nad Bragou.

V konferenční lize si West Ham udržel svůj rekord na 100 %, když porazil Silkeborg 1:0 a Fiorentina si vybojovala místo v osmifinále vítězstvím 2:1 nad Istanbulem Basaksehirem.

READ  Australian Open 2022: Anastasia Pavljučenková má pozitivní test na COVID-19

Ve svém prvním zápase od chvíle, kdy trenér Unai Emery oznámil, že odejde řídit Aston Villu v Premier League, Villarreal poprvé v této sezóně v Evropě ztratil body.

Přestože se již kvalifikovali do osmifinále jako lídr skupiny, Hapoel Beersheba remizoval 2:2, když v 79. minutě vyrovnal Sagiv Gizkel.

Ve skupině D byl výjezd Kolína nad Rýnem na Slovensko odložen na pátek poté, co byl zápas původně odložen o půl hodiny kvůli husté mlze v Česku.

Oba týmy uspěly v pouhých sedmi minutách hry, než sudí opustil zápas bez branek.

Manchester United ve vyřazovacím zápase UEL | 01:33

Čtvrteční výsledky Evropské ligy:

Skupina A FC Curych (Švýcarsko) 2 (Boranijačevic 67, Marchesano 90 +4) Bodo / Glimt (Sever) 1 (Pellegrino 45 + 1) Eindhoven (Nizozemsko) 2 (Ferman 56, LD Jong 63) Arsenal (Anglie) 0

Skupina B AEK Larnaca (Kypr) 3 (Altman 26, 72, Lopez 55) Dinamo Kyjev (UK) (1645) 3 (Fanat 45, Garmash 82, 90 +2) Fenerbahce (Turecko) 3 (Valencia 42, EmreIK 82 . Moore 88) Rennes (Francie) 3 (Guerrie 5, 30, teriér 16)

Skupina C Ludogorec (BUL) 0 Real Betis (Španělsko) 1 (Fikr 56) HGK (Finsko) 1 (Hettimag 54) Řím (Itálie) 2 (Abraham 41, Hoskkonen 62-Og).

Skupina D Malmö (Švédsko) 0 Union Saint-Gilloise (Belgie) 2 (Toma 10, Amane 42) Union Berlín (Německo) 1 (Knosh 68-penalta) Braga (Bor) 0

Skupina E Manchester United (Anglie) 3 (Dalot 44, Rashford 65, Ronaldo 81) Sheriff Tiraspol (MDA) 0 Omonia Nicosia (CYP) 0 Real Sociedad (Španělsko) 2 (Navarro 45+2, Mendes 60)