Grace Fisk a Mel Phyllis hrají remízu Anglie U-23 s Francií

Čtyři hráči West Ham United hráli o víkendu za svou zemi, protože pokračovala reprezentační přestávka.

S celou řadou soutěží a přátelských zápasů, které se konaly během minulého týdne, byly v posledních třech dnech v práci další Hammers.

Hua Sissoko Francouzská reprezentace začala vítězstvím 2:1 nad Brazílií na Tournoi de France. Čtyřiadvacetiletá obránkyně nastoupila k zápasu na Stade Michele Dornano v Caen a pomohla svému týmu vrátit se z gólu dolů a obrátit zápas naruby.

Marta skórovala z pokutového kopu v 19. minutě a dostala hosty do vedení, ale útočníkka Paris Saint-Germain Marie Antoinette Catuto zajistila dvojnásobné vítězství Le Bleu, který se později vyšplhal do čela skupiny.

Sissoko byla stažena po 56 minutách zápasu a připsala si pátý mezistátní zápas v tomto procesu

Poslední zápas Francie ve skupině sehraje v úterý večer proti Nizozemsku.

Grace Fisk A Mel Phyllis Hrál v druhém přátelském utkání Anglie do 23 let proti Francii v neděli,

Francouzi porazili čtvrteční přátelské utkání 3:2 díky pozdní penaltě, a tak doufali, že se ve druhém střetnutí zlepší.

Ale nebyl to začátek, ve který mladé lvice doufaly, protože Naomi Feiler se vyškrábala za obranu, aby odstrčila míč bývalé brankářce West Ham United Emily Ramseyové.

Anglie zareagovala jen dvě minuty, Emily Salmonová přidala svůj druhý gól ve většině zápasů – a poté, co se propracovala do prostoru až do cíle, vstřelila vyrovnávací gól.

Anglie nemohla najít přemožitele – ale Fisk i Phyllis dokončili ve většině zápasů 90 sekund.

přes rybník, Dagný Brynjarsdóttir Island se střetl s Českou republikou ve druhém zápase Shepelevs Cupu v Dignity Health Sports Park v Carsonu v Los Angeles.

Brynjarsdóttir vstřelil jediný gól při výhře Islandů nad Novým Zélandem v úvodním zápase, zatímco Kachina Světkovákterá svému týmu pomohla v předchozím zápase remizovat se Spojenými státy 0:0 – byla v tomto zápase nevyužitá náhradníčka.

READ  S utrpením Kane způsobí Skotsko Anglii 0: 0 Sportovní
"""
Svetkova v bitvě proti Spojeným státům

Island v tomto zápase zvítězí, přičemž góly z prvního poločasu od Natasha Anase a Selmy Sol Magnusdottir budou mít zápas pevně pod kontrolou.

Pět minut před koncem utkání vstřelila branku Michaela Khairová, ale na vyrovnání už Češky neměly dostatek času.

Island se nyní utká se Spojenými státy, protože ví, že remíza je korunuje na šampiony turnaje.

Češka Svetková se ve svém posledním zápase utká s Novým Zélandem a rozhodne o tom, kdo skončí třetí a čtvrtý.