Hlavní body 3. kola Tobio Bulganen | 2021 D + D Praví čeští mistři

European Tour vydalo tuto položku videa „Tapio Pulkkanen Round 3 Highlights | 2021 D + D Real Czech Masters“ – pod jejich popisem.

Finský Tapio Pulkkanen vrhá fantastické třetí kolo – 66. kolo, kdy na D + D Real Czech Masters 2021 zlikvidoval dvě rány.

Závod evropského turné do Dubaje se tento týden vrací do Albatross Golf Resort pro D + D Real Czech Masters, ale kdo získá titul? Po dvou až pěti výsledcích za měsíc je období na farmě Shingwin. S evropským cestovním titulem ke svému jménu se chce Angličan ve svém žebříčku Race to Dubai posunout až na 104. místo. Velký hit novozélandského hráče Ryan Fox hraje po celý rok atraktivní golf, ale bez velkého odpočinkového výkonu. Minulý týden skončil první v soutěži Cazoo Classic a obsadil 13. místo. Další jméno, které je třeba hledat, je Jack Cruisewijk, který skončil 10. na Cashew Open a 11. v posledních dvou startech na ISBS Honda World Invitations, které dorazily do České republiky. Má dobré výsledky v Albotras Golf Resort, který je tie-7 a tie-23. Všechno, co se o to hraje