Hlavní body Euro 2020: Kane skóroval dvojnásobek při vítězství Anglie nad Ukrajinou 4: 0

Dánsko pokračovalo ve svém vysněném běhu na Euro 2021 tím, že v sobotu ve třetím čtvrtfinále na olympijském stadionu v Baku porazilo Česko 2: 1. Dánsko získalo svůj první a jediný evropský titul, když porazilo Německo 2: 0 ve finále v roce 1992. V té době se ještě nenarodila více než polovina současného 26členného týmu. Dánsko se nyní v semifinále Euro 2020 setká s Anglií, která ve čtvrtém čtvrtfinále porazila Ukrajinu 4: 0.

Thomas Delaney v páté minutě otevřel skóre pro Dány a Kasper Dolberg ve 42. minutě zdvojnásobil skóre. Patrick Shek snížil vedení českého týmu na začátku druhého poločasu ve 49. minutě, ale Dánové zvítězili .

Dánsko mělo méně držení – 45 procent proti 55 procentům pro Českou republiku a nejméně střel na branku – 11 proti 16. Dánové však měli více střel na branku – sedm proti pěti Čechům.

Dosažení semifinále je překvapením pro severní Evropu, která na začátku turnaje překonala těžké časy.

Jejich hvězda Christian Eriksen téměř zemřel na zástavu srdce na hřišti v úvodním zápase proti Finsku. Prohráli také své první dva zápasy – 0: 1 proti Finsku a 1: 2 proti Belgii.

Zkontrolujte semifinálová data a rozlosování Euro 2020 zde

Konečný výsledek zápasu Anglie – Ukrajina

druhá půlka: Anglie 4 | 0 Ukrajina

63. minuta: Henderson vstřelil čtvrtý anglický gól v zápase.

Anglie přešla do role čtyřky s další hlavičkou! Henderson sklouzl z pravého rohu a vklouzl do mezery a dal mu volnou hlavičku a svůj první mezinárodní gól.

Padesátá minuta: Kane double bere Anglii téměř do semifinále النهائي

Je to skvělá týmová hra, která vyvrcholí na levém křídle vynikajícím přihrávkou Sterlinga na Shawa, který posílá Kanemu centrovaný míč na hlavu. Když míč projde Buchanovýma nohama a do třetiny, mohl by si myslet, že mohl podat lepší výkon.

minuta 46: Maguire zdvojnásobil vedení Anglie

READ  Rozvíjející se trhy zaznamenaly rally v roce 2022, ale až v červenci

Xu zahrával volný volný kop v pokutovém území, Maguire se zvedl k nejvyššímu bodu na vzdálenější tyči a trefil míč do hlavy!

Polovina TMIE: Anglie 1 | 0 okine

první polovina: Anglie 1 | 0 okine

Čtvrtá minuta: Harry Kane dává gól

Sterling dostává míč na levém křídle, uřízne mu pravou nohu zevnitř a pošle jej Kaneovi, který kličkuje obránce a trefuje branku Boschana, aby dal Anglii dopředu!

Dánsko vs Česká republika Konečný výsledek

Na plný úvazek: Česká republika 1 | 2 Dánsko

Minuta 49: Na začátku druhého poločasu Česká republika snížila náskok Dánska a Patrick Schick dal gól.

Vynikající pravá střela Koval byla skvěle nasměrována útočníkem Leverkusenu do sítě přes nohy dánského obránce a do rohu sítě.

poločas: Česká republika 0 | 2 Dánsko

první polovina: Česká republika 0 | 2 Dánsko

42. minuta: Dánsko zdvojnásobilo vedení

Pátá minuta: Dánsko vede

Streigerova perfektní střela staví záložníka Dortmundu do prostoru blízko pokutového kopu a 29letý muž zasáhl mohutnou hlavičku do rohu sítě.

Vážení čtenáři,

Business Standard se vždy snažil poskytovat nejnovější informace a komentáře k vývoji, na kterém vám záleží a má širší politické a ekonomické důsledky pro zemi a svět. Vaše neustálé povzbuzování a zpětná vazba o tom, jak můžeme zlepšit naše nabídky, ještě více posílilo naše odhodlání a odhodlání k těmto ideálům. I v těchto náročných dobách, které přináší Covid-19, pokračujeme v našem závazku udržovat vás v aktuálním stavu důvěryhodnými zprávami, autoritativními názory a důkladným komentářem k relevantním aktuálním problémům.
Máme však požadavek.

Protože bojujeme s ekonomickými dopady pandemie, potřebujeme ještě více vaši podporu, abychom vám mohli i nadále přinášet více kvalitního obsahu. Náš formulář předplatného zaznamenal povzbudivou odpověď mnoha z vás, kteří jste se přihlásili k odběru našeho online obsahu. Více předplatného online obsahu nám může jen pomoci dosáhnout našich cílů poskytovat lepší a relevantnější obsah. Věříme ve svobodnou, spravedlivou a důvěryhodnou žurnalistiku. Vaše podpora s více předplatnými nám může pomoci procvičovat žurnalistiku, ke které jsme odhodláni.

READ  Podivná zpráva: Kněz v Česku si po kousnutí klíštěte a psychickém zhroucení usekl nožem genitálie

Podpora kvalitního tisku a Přihlaste se k odběru obchodního standardu.