Hope International Royals Topple č. 12 TMU, Česká republika se stala nejlépe placeným trenérem v historii HIU mužského basketbalu

VSN (admin) Publikováno pá 10. prosince 2021 – 09:30

SANTA CLARITA, CA – Hope International mužský basketbal (10-3, 4-1 GSAC) získal své druhé vítězství v sezóně nad týmem z 25 nejlepších a klesl na 12. The Master University (6-3, 1-3 GSAC) Macarthur Center v Santa Clarita čtvrtek večer. Josh Powell Davis (SR/Oakland, CA) a Anthony Garcia (Real/Fontana, CA) Oba získali 16 bodů a vyhráli 72:66.

Toto vítězství znamená vítězství trenéra Billa Čecha na 240. místě na Hope International, čímž se stal vítězem v historii mužského basketbalu Hope International Royals. Porazil Lee Ericssona, který v letech 1986-1995 vyhrál 239 her.

Jak se dalo očekávat, oba týmy bojovaly vědro o vědro a Charles Neal (JR/Palm Springs, CA) Udělal první tři body Royals v noci, když zbývalo 8:13 v prvním poločase, aby Royals vedli 19-13. John Duff (JR/Los Angeles, CA) Poté, co Neill vyhrál hattrick, posunul Royals na osm, což je jejich největší náskok v prvním poločase. Mustang byl zpět ve čtyřech bodech s pětiminutovou rezervou v prvním framu, ale Neal dal Royals další osmibodový náskok, 34:26, skokovou střelou, která zbývala jen něco málo přes minutu a půl. TMU znovu odpověděl směnou 8-2 a uzavřel první poločas a Royals vedli o dva, 36-34 v prvním poločase.

Mustang nesl svou dynamiku od poslední minuty první poloviny a ujal se vedení, aby otevřel druhou polovinu, aby vynutil časový limit HIU. Paul Davis následovaný zastavením hry vložením a Charles Neal Znovu svažte hru na 45 pomocí tří ukazatelů. Neal byl i nadále vlivným hráčem a vynutil si otočku na TMU a našel Garciu v poli, aby získal zpět vedení pro Royals 47-45 ve 14:20. Poté, co oba týmy šly tam a zpět, Mustangs znovu srovnali zápas, ale Royals udeřili zpět 8:0 a vedli o osm bodů se zbývajícími 3:29. V bodovaném kole byly rohové kopy od Paula Davise, Sebastian Castro (SO/Anaheim, CA), Galani Horn (Francie/Santa Anna, Kalifornie) a Anthony Garcia Pro udržení rovnováhy Mustangu. Postup královské rodiny se snížil na čtyři body, ale nebude to trvat dlouho Anthony Garcia Potopil ukazatel s trojitou spojkou na hranici 0:58, čímž Royals získal sedmibodový náskok a Royals porazí 12. TMU.

READ  Český ministr zahraničí chce omluvu po tweetu Marvina Bartleyho „shnilé ovoce“ | fotbalové zprávy

Josh Powell Davis Vedl královský tým s 16 body, sedmi doskoky a pěti asistencemi. Anthony Garcia Sám přidal 16 bodů se čtyřmi asistencemi a třemi porušeními Charles Neal Připsal si 15 bodů za šest asistencí.

Výhrou se Royals bez pomoci posunuli na číslo jedna v žebříčku GSAC, přičemž William Jessup, Menlo a Vanguard byli v polovině zápasu. Royals budou pokračovat v multiplayeru na cestě proti Westmontu v sobotu v 19:30.

Mezinárodní univerzita Al-Amal Výsledky Golden State Men’s Basketball Sports Conference