Jennifer z Nagpuru ohromuje svět ne.  Č. 4, přináší domů druhé mistrovství světa U-15 ve stolním tenisu |  Další sportovní zprávy

Jennifer z Nagpuru ohromuje svět ne. Č. 4, přináší domů druhé mistrovství světa U-15 ve stolním tenisu | Další sportovní zprávy

Nagpur: Záhada městského stolního tenisu Jennifer Vargheseová se v Indii stala rychle rostoucí hráčkou rakety. Dva měsíce po svém mezinárodním debutu v Tunisku vyhrála 13letá Jennifer své druhé zlato za sebou pro dívky U-15 na World TT Youth Contender za krádež show v Haverově v České republice.
V napínavém summitu ohromila 28. Jennifer Varghese svět tím, že odmítla. 4 – Bianca Mi Russo z Rumunska 3-2 a stala se šampionkou dívek do 15 let. Také v semifinále byla městská dívka překvapením pro vyšší jezdkyni, když překvapila španělský svět nesouhlasem. 19 Maria Berzoza Casas 3-0. Dříve, ve čtvrtfinále, Jennifer odvedla lehkou práci pro Misuzu Takeya z Japonska 3-1.
Po kvalifikaci do vyřazovací fáze snadnými vítězstvími ve skupinové fázi Jennifer porazila Chorvatku Viktorii Postaj 3:1 a Magdalenu Cibranovou z České republiky 3:0.
Svou druhou zlatou medailí WTT za sebou ve dvouhře dívek do 15 let Jennifer zvýšila svůj počet žlutých kovů na mezinárodních turnajích na pět. Zatímco minulý měsíc reprezentovala Indii na mistrovství jihoasijských juniorů a kadetů ve stolním tenisu na Maledivách, Jennifer si domů odvezla tři zlaté medaile v různých kategoriích.
Jennifer se také zúčastnila dvouhry dívek U-17, ale ve vzájemných zápasech přešla na nejlepšího čínského veslaře Chen Yuquan.
V rozhovoru s TOI Jennifer řekla: „Každý turnaj je pro mě poučnou zkušeností. Tentokrát jsem měla příležitost zahrát si proti čínským a japonským soupeřům. Jsem ráda, že mám příležitost s nimi hrát a plánuji zlepšit střely.“ dát jim příště lepší výzvu,“
Když vyhrála svůj druhý titul WTT v řadě, řekla: „Vyhrát titul U-15 nebyl žádný malý výkon, protože jsem hrála proti některým z nejlepších hráčů ve vedení do finále. Také soupeř, proti kterému jsem hrála ve finále.“ dal mi odměnu za těžký boj, ale opravdu jsem doufal, že odvedu to nejlepší, a jsem šťastný, že jsem dokázal vyhrát tento titul. Celkově doufám, že budu moci hrát více vzrušujících turnajů, jako je tento, abych se zlepšil.“
Výsledky (dvouhra pro dívky do 15 let)
Ultimátni: Jennifer Varghese porazila Biancu Mi Russo (Rumunsko) 11-9, 11-7, 8-11, 4-11, 11-9
Semifinále: Jennifer Varghese porazila Maria Berzoza Casas (Španělsko) 14-12, 11-6, 11-3;
Čtvrtfinále: Jennifer Varghese porazila Misuzu Takeya (Japonsko) 11-9, 11-8, 8-11, 11-6