Karolína Plíšková versus Petra Martík Kurzy a předpovědi

Karolína Plíšková vs Petra Martic

Chorvatka Petra Martic slaví poté, co získala bod během čtvrtfinálového zápasu proti Američance Jessice Bigule na italském tenisovém turnaji v Římě v pátek 14. května 2021 (AP Photo / Gregorio Borgia)

• Karolína Plíšková je v sobotu (15. května) v semifinále italského turnaje WTA Open favoritkou 162 nad Petrou Martic.
  • Plíšková dosáhla finále tohoto turnaje každý z posledních dvou let
  • Martic dosáhla svého prvního semifinále tenisové sezóny 2021

Pokud jde o Italian Open a Karolínu Plíškovou, tak tam byla a byla. Na druhou stranu, pokud jde o semifinále jakéhokoli turnaje WTA a Petra Martic, uplynul nějaký čas.

Svět # 9 Plíšková a # 25 Martic čelí v sobotu ráno semifinále Italian Open WTA. Plíšková se snaží dostat do finále tohoto turnaje již třetí rok po sobě. Martic se poprvé v roce 2019 snaží dostat do finále turnaje.

Historie Pleskovy minulosti v Římě má u tvůrců šancí spíše místo než moderní historie Martic. Český hráč byl označen za oblíbeného hráče -162 za vítězství v tomto zápase.

Karolína Plíšková vs. Petra Martic Kurz

Hráč Peníze linka Šíření Celkem v Kings
Karolína Plíšková -162 +2,5 (-114) O 19,5 (-190)
Petra Martic +130 -2,5 (-110) U 19,5 (+148)

Možnosti od 14. května

Toto semifinále má začít v 5:00 východního času. Tennis Channel vysílá vysílání.

Potřetí kouzlo?

Řím má tendenci přinášet to nejlepší z Pliskové, a tak tomu bylo i letos. Dostali jste se do finále posledních dvou italských úvodních otevírání.

Plíšková vyhrála šampionát v roce 2019 a loni ve finále prohrála se Simonou Halepovou, když byla Plíšková kvůli zranění nucena odejít do důchodu. Ztratila zápas na hřišti v Římě, protože Maria Scari porazila Pliskovou o tři sety během druhého kola Italian Open 2018.

Bude se snažit připojit k Lucia Valero (1930-1932), Margaret Court (1962-64), Chris Evert (1973-1975; 1980-82), Gabriela Sabatini (1987-89; 1991-1993), Monica Seles (1990- 92) Amelie Moresmo (2003-2005) patří mezi ženy, které hrály ve třech po sobě jdoucích finále na Italian Open.

READ  Předpovědi prvního dne pro WTA San Jose včetně Keys vs Zhang

Conchita Martinezová na tomto turnaji v letech 1993–1997 vytvořila rekord v pěti po sobě jdoucích finále.

Pleskova soutěží s Ostapenkem

Přežití Plíškové na turnaji vyžadovalo skutečnou zkoušku jejích střevních schopností a odhodlání během dvouhodinového, 20minutového čtvrtfinálového maratonu proti Lotyšce Jeleně Ostapenkové. Nakonec zvítězila 4-6, 7-5, 7-6 (1). Bylo to poprvé na letošním turnaji, kdy Plíšková ztratila set.

Plíšková v posledním setu zachránila tři mečboly za stavu 5: 4. Je to podruhé v tomto roce, kdy český hráč skočil z pozdního setu, aby porazil Ostapenka na blátivém povrchu. Lotyš byl zastaven podobným způsobem v 16. kole ve Stuttgartu.

V této bitvě viděl každý hráč sedmkrát přerušení služby. Rozdíl v konečné marži je částečně způsoben nechtěnými chybami. Ostapenko dosáhl o 14 více než Pleskova.

Propagační akce Crazy BetMGM umožňuje sázejícím vsadit 20 $ na jakoukoli událost a vyhrát 100 $, i když svou sázku prohrají.

Martic zametl kolem Biguly

Ve svém čtvrtfinálovém zápase si chorvatská Martic vylepšila svůj kariérní rekord proti Američance Jessice Bigulové vítězstvím 7: 5 6: 4, které trvalo hodinu a 40 minut. Před touto událostí vyhrál 30letý Martic po sobě jdoucí zápasy po celý rok pouze jednou. Hrála čtyři zápasy v řadě v Římě, stejný počet vyhrála celý rok před příjezdem do Itálie.

Martic přeměnil pět bodů ze 17, aby prolomil zápas a remizoval 2: 0, aby vyhrál první set. Její předchozí semifinálová vystoupení byla také na antuce v Itálii. Martic loni v srpnu podlehl v semifinále v Palermu Anette Cuntavet z Estony.

READ  Mason McTavish vstřelil dva góly a na mistrovství světa juniorů vedl Kanadu bez porážky před Českou republikou

Vydejte se k Head Edge pro Martica

Bude to sedmé setkání na stadionu mezi Pleskovicem a Marticem. Martic je ten, kdo vyhrál čtyři ze svých šesti předchozích zápasů. Všech šest jejich zápasů skončilo následnými výsledky.

Plíšková však z posledních tří zápasů vyhrála dva. Je však třeba poznamenat, že když naposledy čelili dalšímu zápasu na špíně, Martic porazil Pliskovou 6: 3, 6: 3 v 32. kole na Roland Garros. Ve skutečnosti Martic uspořádal obě předchozí setkání na antuce.

130 Esa 49

Hra Pliskové se spoléhala na její silné podání a nebyla před Ostapenkovou. Český hráč vystřelil devět es, ale udělal 13 dvojchyb.

Marticovy tvrdé údery k zemi na červené antuce by mohly být spoluhráčem v tomto zápase.

Beck: Petra Martic (+130); Martic 2-0 (+295)