Kolonie týdne: Plavání a potápění

V jistých znameních pokračujícího pokroku programu se minulý týden plavání a potápění přehnalo na Atlantic Championships 10, což vyvrcholilo historickou oslavou po setkání v sobotu večer v institutu SPIRE v Ženevě, Ohio.

V průběhu čtyř dnů soutěže nenechali týmy Buff a Blue žádné pochybnosti, v závodech obou týmů dosáhli pohodlných vítězství a stali se prvním programem, který získal titul od Massachusetts v roce 2001.

Muži, kteří řídí A-10, jsou nejlepší Marek OsinaNasbírala 28 medailí, polovinu zlata včetně prvního místa ve všech pěti štafetách, a vytvořila pět rekordů na cestě ke svému druhému titulu v řadě a pátému za šest let, zatímco ženy ukázaly svou hloubku odshora dolů a získaly druhý konferenční titul v roce tři sezóny, celkem 17 plaveckých medailí a šest světových rekordů v programu.

Jako uznání té nadvlády, hlavní trenére Brian Thomas Vyzvedl cenu Coach of the Year a stal se prvním dvojnásobným vítězem od Kevina Gilsona ze Západní Virginie v roce 1994.

Osina byl celý týden vynikající, vyhrál sedm zlatých medailí. Nejstarší hráč z Kroměříže z České republiky překonal svůj rekord A-10 na 200 IM (1:44,72) a ve svém osobním maximu si vysloužil také 400 IM (3:46,40) a 200 beků (1:42,22).

Dordee Matic Získal také sedm zlatých medailí, když překonal konferenční značky v 50 volný způsob (:19,56), 200 let (1:46,66) a mítinku v 100 muchách (:45,79).

Conor Rodgers Po vítězství v 500 Freestyle (4:24,11) a bronzu v běhu na 200 let (1:46,72) byl oceněn jako nejlepší juniorský hráč A-10.

U žen se do součtu týmu přidalo všech 20 střelců a skupina dosáhla na stupně vítězů ve všech pěti štafetách.

Erin McCarthyová Vedl cestu s úsilím o zlatou medaili v 500 Free (4:48,47) a 1650 Free (16:33,25), zatímco nováček byl Barbara Schallová Na cestě ke stříbru vytvořil rekord ve 200 časech (1:56,54) a získal celkem sedm medailí.

Julia Knoxová Při svém debutu na šampionátu vytvořili programové rekordy na 200 IM (1:59,20) a 400 IM (4:15,38) a Marley Rickert (100krát: 53,58) a Stein Amdal Petersen (Vydáno 200, 2:12,90) Při získávání medailí také vyberte jednotlivé záznamy programu.

Také pro potápěče to byl náročný týden Spencer Bystrom Získejte pár medailí a Kačer JimmyA Caitlin Inal A Dara Riblatt Kombinací přidejte 73 bodů k celkovému součtu ženského týmu během nezapomenutelného týdne pro všechny účastníky.

READ  Budoucí hráči UConn, Amare DeBerry, Azi Fad a Ayana Patterson se zúčastní zkoušek Světového poháru U-19 v USA