Liga národů UEFA: Portugalsko a Španělsko porazily své soupeře

Třetí vydání Evropská liga národů Čtvrtek pokračuje ve městech po celé Evropě s Vybrané zápasy jsou vysílány v síti FOX Sports (A vysílá se v aplikaci FOX Sports).

Na úvod zápasu na FS1 Portugalsko porazilo Českou republiku 2:0 na hřišti Jose Alvalade v Lisabonu. Jinde Španělsko zastavilo Švýcarsko vlastním uzamčením na ženevském stadionu.

Zde jsou nejdůležitější hry.

Portugalsko 2, Česká republika 0 (liga A)

Náš start!

Pokud mrknete okem, možná jste přehlédli letecký přelet Joao Cancela přes ostrou střelu v zadní části sítě na vaší první portugalské diverzi. Snažte se mít oči na stopkách.

Joao Cancelo se trefuje do sítě a vede Portugalsko 1:0

Joao Cancelo vede Portugalsko v zápase Ligy národů UEFA nad Českou republikou 1:0.

Jiná hratelnost, stejný výsledek

Stejně jako to dělá super nadhazovač s bijci ve velké lize, Portugalsko změnilo rychlost svého soupeřova brankáře, aby dosáhlo svého druhého cíle. Gonçalo Guedes pokračoval v zahřívání Cancela přes špatnou křivku pro sílu svého týmu vpřed, 2-0.

Gonzalo Guedes zdvojnásobil vedení Portugalska 2:0

Gonzalo Guedes dribloval s jedním z nich na druhé straně branky a zajistil Portugalsku vedení 2:0 nad Českem v Lize národů UEFA.

bílá stránka

Mezitím Diogo Costa zůstal silný v brance a odehrál několik takových her, aby jeho zápas zůstal stejný.

Španělsko 1, Švýcarsko 0 (liga A)

Klouzejte po výsledku

Pablo Sarabia vstřelil první gól Španělska v zápase, když proklouzl ze středu hřiště a zakončil dobrou přihrávku Marcose Llorenteho.

Marcos Llorente připravil Pabla Sarabia, aby zajistil Španělsku vedení 1:0 nad Švýcarskem

Nádherná přihrávka Marcose Llorenteho staví Pabla Sarabia do skvělé pozice, aby skóroval, protože Španělsko vede 1:0 proti Švýcarsku.

Mohu získat náhradu?

Švýcaři měli možnost skórovat do prázdné brány, ale při střele chybovali.

Zde je pohled na zbytek čtvrtečních zápasů napříč Ligou národů UEFA:

Norsko 0, Slovinsko 0 (liga B)

Srbsko 1, Švédsko 0 (liga B)

úhel ohybu

Srbská chemie se krásně prosadila při rohovém kopu na konci prvního poločasu v prodloužení. Po přihrávce na úvodní přihrávku velkému počtu hráčů se Luka Jovic perfektně hlavičkou prosadil.

READ  Model, hlavní konstrukty, pravděpodobnosti, predikce, zranění

Gól Luky Joviče pomohl Srbsku vést proti Švédsku 1:0

Luka Jovic pokračuje ve střílení gólů v UEFA Nations League, když pomáhá Srbsku získat vedení 1:0 těsně před poločasem.

Řecko 3. Kypr 0 (liga C)

Nakrájejte ho na plátky

Řecko začalo svůj vztah fantastickým během, když se probojovalo do pokutového území, než Anastasios Pacasitas rozpoutal seknutí levou nohou a pomohl svému týmu zvýšit na 1:0.

Řecký hráč Anastasios Pacasitas vyrazil silnou střelu mimo pokutové území proti Kypru, 1:0

Anastasios Pacasitas vstřelil zdrcující branku v osmé minutě a zajistil Řecku vedení 1:0 nad Kyprem.

Převeďte to na body

Obrana Řecka byla stejně chvályhodná jako jejich útok na začátku zápasu, když zdvojnásobila svou výhodu poté, co se otočila v 19. minutě.

Gól Vangelise Pavledise zdvojnásobil vedení Řecka proti Kypru 2:0

Řecko navyšuje svůj náskok proti Cypressu gólem Vangelise Pavlidise z 23. minuty Ligy národů UEFA.

vysoko a venku

Řecko mělo tento zápas zcela pod kontrolou a ve 47. minutě zvýšilo ante s tímto vznešeným obratem, který nebylo možné zastavit.

Kosovo 3, Severní Irsko 2 (liga C)

koktat krok

A Kosovo dostalo trest po uplynutí sedmi minut. Vedat Muriki se sebevědomě vyšplhal do lajny týmu, trefil brankáře kluzkým falešným falešem, než svůj pokus opustil.

Vedat Muriki zahrává pokutový kop a dává Kosovu první gól proti Severnímu Irsku

První gól zápasu proti Severnímu Irsku vstřelil z pokutového kopu v deváté minutě zápasu Kosovský Vedat Muriki.

Odklon veřejné dopravy!

Kosovo zdvojnásobilo své vedení o 10 minut později a zvyšovalo na 2:0 poté, co Zimmer Baitek využil působivého desetníku od svého spoluhráče, který před přihrávkou srazil obránce.

Zimmer Baetke dává Kosovu brzy vedení 2:0 nad Severním Irskem

Kosovo se dostalo do vedení 2:0 nad Severním Irskem úchvatným gólem Zimmera Paetkeho z 19. minuty zápasu.

Přehlídkové skoky

Severní Irsko nezůstalo bez branek a svůj první gól v zápase zajistilo ve 44. minutě díky půvabnému vystoupení Shanea Laveryho.

READ  Los Wimbledonu, pořadí hry 2022: Simona Halepová se ptá Ash Barty, Iga Swiatek na centrálním kurtu

Gól Shayna Laveryho vrátil Severní Irsko do zápasu s Kosovem

Shane Lavery vstřelil první gól Severního Irska v zápase krátce před přestávkou a na dva brzké góly Kosova odpověděl jedním svým.

modré moře

Tak vypadalo pokutové území, když Kosovo v 51. minutě vstřelilo rozhodující gól a jejich davová hra otevřela Muriqiho druhou šanci.

Vedat Muriki vstřelil svůj druhý gól proti Severnímu Irsku a pokračoval ve vedení Kosova 3:1

Vedat Muriqi druhým gólem v zápase, jeho dvacátým pro svou zemi, se náskok Kosova nad Severním Irskem zvýšil na 3:1.

Blížící se

Daniel Ballard přišel s masivní hlavičkou v pozdním zápase, aby dal Severní Irsko do jedné branky, ale bylo příliš pozdě a sebral Kosovo 3-2.

Pozdní gól Daniela Ballarda dává Severnímu Irsku naději proti Kosovu

Severní Irsko snížilo své vedení na 3:2 proti Kosovu ve čtvrtek hlavičkou na konci druhé poloviny Ligy národů UEFA.

Gibraltar 1, Bulharsko 1 (liga C)

pocestný

Bulharsko nemělo do přestávky moc času tento pokus přežít, ale moc nepotřebovalo. Skupina našla síť ve 45. minutě při útoku, který trval méně než 10 sekund po sérii dobře umístěných přihrávek.

Hlavičkou Georgiho Menčeva vede Bulharsko nad Gibraltarem 1:0

Georgi Menchev vstřelil parádní hlavičku v 45+1 minutě a zajistil Bulharsku vedení 1:0 nad Gibraltarem v Lize národů UEFA.

Špatným směrem!

Gibraltar vyrovnal skóre z pokutového kopu v 60. minutě, když Liam Walker šel do levého horního rohu, aby svůj tým vrátil do zápasu.

Liam Walker z Gibraltaru vyrovnal skóre proti Bulharsku na 1:1

Liam Walker z Gibraltaru využívá pokutového kopu v 61. minutě k vyrovnání skóre proti Bulharsku na 1:1.

Gruzie 3, Severní Makedonie 0 (liga C)

projít fantazií

Po bezbrankovém prvním poločase se Gruzie ujala vedení v 51. minutě, když Bodo Zivzivadze proměnil parádní přihrávku z levé strany hřiště.

Gruzie vede 1:0 po krásném centru do sítě od Boda Zivzivadzeho

Gruzie vedla 1:0 nad Makedonií v Lize národů UEFA poté, co Bodo Zivzivadze vstřelil nádherný centr.

READ  Wang Xiyu získal první titul. Andy Murray prohrává s Aslanem Karatsevem

Střílení

Gruzie se ujala vedení 2:0 v brance od Khvichy Kvaratskhelia, když otočila obránce skvělým manévrováním s míčem, než provedla úder.

Gruzie postoupila 2:0 po divokém kopu Khvichy Kvaratskhelia

Gruzie zvýšila svůj náskok nad Makedonií v Lize národů UEFA 2:0 poté, co Khvisha Kvaratskhelia rozdal míč a brutální kop.

Dobroty zdarma

Gruzie využila příležitosti z přímého kopu v 83. minutě a ujala se vedení 3:0 po záludném zakončení Otara Kiteishviliho.

Gruzie vede 3:0 poté, co ji Otar Kiteishvili zastrčil do sítě

Gruzie vede v Lize národů UEFA nad Makedonií 3:0 po perfektně načasované trefě Otara Kaiteshviliho z přímého kopu Niky Kvikveskiri.

Estonsko 2, Malta 1 (aliance)

Linka motoru

Estonsko proměnilo obranu v útok, aby se dostalo na hrací plochu jako první, postoupilo střelou Konstantina Vasilijeva zpoza pokutového území.

Estonsko se dostalo do vedení 1:0 trefou Konstantina Vasiljeva zpoza vápna

Estonsko vede v Lize národů UEFA nad Maltou 1:0 poté, co střela Konstantina Vasilijeva zpoza pokutového území zasáhla tyč a vstoupila.

Malta vyrovnala v 55. minutě, když našla špinavost zahnanou na oslnivý rohový kop Jurgena Degabriela.

Jurgen Digabrielli vstřelil vyrovnání pro Maltu a srovnal stav utkání na 1:1

Malta porazila Estonsko 1:1 gólem Jurgena Degabrielliho na začátku druhého poločasu.

Nikdy není příliš pozdě!

Do pěti minut z přestávky zbývala pouhá minuta a Estonsko odcházelo s vynikající proměnou, když Sergey Zengov uklidil brankáře Malty Sergeje Zengova z jeho pozice, než našel spoluhráče Henriho Annera na pozici řezačky.

Henri Anner skóroval v přestávce a zajistil Estonsku výhru 2:1 nad Maltou

Henri Anner skóroval v přestávce a zajistil Estonsku vítězství 2:1 nad Maltou v Lize národů UEFA.

Získejte více z Ligy národů UEFA Sledujte své oblíbené a získejte informace o hrách, novinkách a další.