Liga národů UEFA: Ronaldo dvakrát skóroval při výhře Portugalska, Češi remizovali se Španělskem

Třetí vydání Evropská liga národů Neděle pokračovala ve městech po celé Evropě s Vybrané zápasy jsou vysílány v síti FOX Sports (A vysílá se v aplikaci FOX Sports).

Počínaje stadionem Sinobo v Praze, Česká republika a Španělsko skončily remízou 2:2. Naopak ze stadionu Jose Alvalade v Lisabonu se portugalská reprezentace postarala o Švýcarsko 4:0.

Zde jsou nejdůležitější hry.

Česká republika vs. Španělsko (liga A)

A ve třetí minutě Češi díky trefě Jakuba Peška rychle postoupili přes Španělsko 1:0.

Jakob Pesek zakončil krásnou jízdu a dostal Česko předčasně do vedení 1:0

Jakob Pesek proměnil brilantní nájezd a trefil branku a zajistil tak České republice vedení 1:0 nad Španělskem v zápase Ligy národů UEFA.

Obrovským gólem vyrovnal ve 45. minutě 17letý Španěl Jaffe.

Gaviho zdatnost vyrovnala bilanci pro Španělsko 1-1

Gavi perfektně zakončuje míč na druhé straně branky, aby Španělsko vyrovnalo proti České republice před prvním poločasem Ligy národů UEFA.

Česká republika byla v nejlepší pozici, aby v 53. minutě odkrytou brankou získala zpět vedení nad Španělskem, ale minula pravý kop a skóre zůstalo nerozhodné 1:1.

Česká republika dostala další šanci převzít iniciativu a povedlo se jí to zásluhou Jana Kochty, který vyrazil nákop na brankáře. Česká republika vedla nad Španělskem 2:1.

Jan Kochta se odráží od hřiště a hází šplouchnutím a vrací Česko na 2:1

Jan Kochta vykopává ze hřiště a vrací Českou republiku 2:1

Jan Kochta dostává ve Španělsku perfektně dlouhý míč a odnáší žeton ze sítě, aby v 66. minutě Ligy národů UEFA vedl Česko 2:1.

Hlavička Iniga Martineze v 90. minutě vedla k remíze 2:2 mezi oběma zeměmi.

Portugalsko vs Švýcarsko (liga A)

Portugalsko se dostalo do vedení 1:0 poté, co Cristiano Ronaldo ve 14. minutě pomohl z přímého kopu od Williama Carvalha.

READ  Síla Al-Joufa, Peguly a Radukana ve druhém kole

Odražený míč Williama Carvalha z přímého kopu Cristiana Ronalda dává Portugalsku vedení 1:0

Portugalsko vede v Lize národů UEFA nad Švýcarskem 1:0 poté, co přímý kop Cristiana Ronalda kopl William Carvalho do sítě.

Ke konci 34. minuty ukončil napínavou sérii Ronaldo a dostal Portugalsko do vedení 2:0.

Už po čtyřech minutách se Ronaldo vplížil do brány a podruhé za sebou dal míč do branky. Portugalsko postoupilo 3:0.

Cristiano Ronaldo se během čtyř minut dvakrát trefil a dostal Portugalsko do vedení 3:0

Cristiano Ronaldo skóroval ve 31. a 35. minutě a zajistil Portugalsku vedení 3:0 nad Švýcarskem v Lize národů UEFA.

Za sedm minut Ronaldo málem vstřelil hattrick, ale byl trochu daleko!

Poté, co nějakou dobu neskóroval, Joao Cancelo zvýšil v 68. minutě Portugalsko na 4:0.

Prodlužuje ošidné zacházení s míčem a gól Joaa Cancela z vedení Portugalska 4:0

Chytrý pohyb Joao Cancela kolem brankáře prodlužuje vedení portugalské Ligy národů UEFA na 4:0 nad Švýcarskem.

Portugalsko nakonec udělalo to, co mnozí z nich očekávali, když vyhráli 4:0 před domácími fanoušky.