Moji hráči odpověděli na výzvu proti České republice – Lee Corsley

Anglie do 21 let oslavuje hráče Anthonyho Gordona (Martin Rickett / BA) (BA Wire)

Šéf Lee Corsley mu věří Anglie 21leté hvězdy čelí výzvě, jak zvýšit sebevědomí v kvalifikaci na Euro 2023.

Young Lions vyhráli 3:1 díky první ortéze Anthonyho Gordona a gólu Follera Pologuna. Česká republika

Nyní jsou dva body za Českou republikou, která je v čele skupiny G, s jedním zápasem v ruce po vítězství v Burnley.

Corsley vyzval své muže, aby po bezbrankové remíze 1:0 dokázali, že dokážou fungovat pod tlakem. Andorra Minulý měsíc a doufám, že dopadly dobře.

Řekl: „Jsem šťastný, že vidím hrát své týmy, chceme hrát dobrý fotbal a tlačit, protože chci vidět dobrý zápas.

„Byl to perfektní začátek s naší intenzitou sledovat míč a dotahovat mezeru. Byl tady dav a chtěl jsem zajistit, aby se bavili.“

„Je to důležitý zápas, když jsme spolu mluvili. Připadá mi, jako bychom Českou republiku viděli každý den. Byli jsme připraveni proti nim hrát.

„Nedělali jsme si iluze, že to bude těžký zápas, a oni nedali gól, takže jsem chtěl vidět, jací by byli, kdyby to udělali. Je to dobrý tým a můžeme být na to hrdí.“

Gordon z Evertonu skóroval v prvních 11 minutách na Turf Moore dvakrát.

Skóre načal o čtyři minuty později, když Martin Wittick tečoval jeho střelu za brankáře Manchesteru United Mateje Gowara.

O sedm minut později Gower Connor trefil Callagharovu střelu ze dvou yardů přímo do Gordonovy cesty.

Young Lions nadále dominovali a svůj první gól v dresu do 21 let vstřelil 30 minut poté, co byl Balokunovi zamítnut penalta.

Jacob Ramsay, plně ohromen, ukradl míč ve středu pole a vklouzl do bloku Arsenalu.

READ  Zelenskyj děkuje České republice za podporu ukrajinské EU B ...

Češka byla špatná, ale pět minut před přestávkou skórovala znovu.

Luke Thomas v této oblasti narazil na Adama Karabecka Sparta Brock Záložník Joe Bursick byl z toho místa poražen.

Bologna poté chybovala před odkrytou brankou, ale Gordonovi byl hattrick po přestávce upřen, ale Anglie zápas vyhrála, aby zvýšila tlak na vedoucí G.

Mladí lvi jsou teď pryč Gruzie Podezření po přátelském zranění stehna s Colem Palmerem v úterý.

Corsley dodal: „Vyhodnotíme lékařské profesionály a uděláme to, co je pro Colea a Manchester City správné. Pokud pojedete do Gruzie, je to jedna z hostitelských zemí (pro Euro 2023), takže je důležité, abyste pomocí hry viděli co nejvíce hráčů.

Anglický trenér Eddie Jones napsal Emmě Radukanu, aby vysvětlila komentáře

První dvojstoletí Anthonyho Gordona jako vítězství anglického týmu do 21 let proti České republice

Pákistánský kapitán Babur Assam vzdává hold Mohammadovi Rizwanovi po porážce Austrálie