Monako potřebuje pozdní vyrovnání proti PSV Eindhoven v kvalifikaci Ligy mistrů SportsBrief.com

Joey Fermann slavil poté, co dostal PSV Eindhoven do vedení proti Monaku. Foto: Valerie Hach/AFP
Zdroj: Agence France-Presse

Monako potřebovalo pozdní vyrovnání od středního obránce Axela Desasseho, aby v úterý v prvním zápase třetího kola kvalifikace Ligy mistrů remizovalo Ruud van Nistelrooy s PSV Eindhoven 1:1.

Desassi přispěchal domů z bezprostřední blízkosti, když před ním spadl z přímého kopu Ismaila Jacobse v pokutovém území 10 minut od konce zápasu na Stade Louis II.

Tím byl zrušen úvodní zápas, který skóroval Joey Fermann v prvním poločase za PSV Eindhoven, a potvrdilo se, že před druhým zápasem příští týden v Nizozemsku je konfrontace v dobré kondici.

Bývalý útočník PSV Eindhoven Van Nistelrooy byl před touto sezónou jmenován trenérem bývalých vítězů Evropského poháru a minulý víkend dohlížel na výhru 5:3 nad Ajaxem v nizozemském Superpoháru.

Jeho tým začal v knížectví perfektně, když se sedm minut před přestávkou ujali vedení, když kapitán Luc de Jong napálil míč, aby Fermann odtáhl domů, Sarri zakončil rohem z hranice pokutového území.

Neymar a Messi zajistili v Galtierově debutu Pohár mistrů pro PSG

Japonská hvězda Takumi Minamino, který debutoval v soutěži s Monakem po podpisu z Liverpoolu, vypálil na začátku druhého poločasu na dohled, když domácí hledali vyrovnání.

Vzrušující funkce: Podívejte se na přesné zprávy pro tebe ➡️ Najděte blok „Doporučeno pro vás“ a užijte si to!

Gól vstřelil Desassi z přímého kopu v 80. minutě a Monako mohlo zápas vyhrát, když Youssef Fofana dvě minuty před koncem trefil zblízka tyč.

Odveta se bude konat příští týden v Nizozemsku a vítězové se v play-off utkají koncem tohoto měsíce buď s Union Saint-Gilloise, nebo s Rangers a budou usilovat o místo ve vysoce lukrativní skupinové fázi.

Monako zmeškalo přímou kvalifikaci pro skupinovou fázi, když v poslední den poslední sezóny francouzské Ligue 1 inkasovalo gól z důvodu zranění a v důsledku toho se v tabulce propadlo z druhého na třetí místo za Marseille.

READ  205 lb King Jerry Prochaska zaměřený Kamaru Usmanem

Gyokeres zachraňuje v turnaji bod pro Coventry

V minulé sezóně jim byla odepřena účast ve skupinové fázi Ligy mistrů, když v play-off podlehli Šachtaru Doněck.

Rangers, kteří se v minulé sezóně dostali do finále Evropské ligy, se v úterý v Bruselu utkali s Union Saint-Gilloise v prvním zápase třetího kola kvalifikace, když se chtějí poprvé po více než deseti letech vrátit do skupinové fáze Ligy mistrů. .

Benfica, která se v minulé sezóně dostala do čtvrtfinále, než prohrála s Liverpoolem, se v úterý střetla s dánským Midtjellandem.

Předtím vyhrála Česká republika Viktoria Plzeň 2:1 a chorvatské Dinamo Záhřeb nad Sherifem Tiraspolem z Moldavska a Ludogorcem z Bulharska.

Dynamo Kyjev hraje ve středu, ale ukrajinský klub odehraje první zápas svého zápasu proti rakouskému Sturmu Graz v polské Lodži kvůli konfliktu v jeho zemi.