Naomi Osakaová vyhrála zápas prvního kola na Silicon Valley Classic, Raducanu postoupil na Citi Open

Bývalá světová jednička Andy Murray byl frustrovaný po fyzickém vyblednutí při odchodu z prvního kola na City Open úterní prohrou 7-6 (10-8) 4-6 6-1 s Mikaelem Ymirem.

Trojnásobný grandslamový vítěz nedokázal v prvním setu proměnit čtyři body, než Švéd vyhrál za dvě hodiny a 50 minut.

Zápas byl plný vzestupů a pádů, přičemž 35letý hráč využil Ymerových vlastních fyzických potíží a ve druhém setu vypadal trhaně, aby vyrovnal poté, co vyhrál pět z posledních šesti zápasů ve skupině.

Ale 23letý Ymir se vrátil do klidu a fyzické kondice a začal závod daleko od třetí sady, aby vyhrál, s 37 vítězi zápasů, což Murraye způsobilo frustraci.

„Bylo to jasné zklamání,“ řekl Murray novinářům. „Myslel jsem si, že v prvním setu byl dobrý tenis. Poté jsme se oba trochu fyzicky trápili. Úroveň tenisu nebyla skvělá.“

„jasně [I] V prvním setu měl šance to uzavřít. Nastavil jsem 6-5 bodů, pak… tři v tiebreaku a nedostal jsem to.

„Myslím, že ve druhém setu vypadal, jako by mohl mít trochu křeče, ale po přestávce na konci se docela dobře zotavil. [second] Označení.

„Šel jsem pro změnu a trochu se uklidnil, do třetice jsem se vzpamatoval, zatímco já ne. Jo, jen frustrovaný.“

Výstup z prvního kola přichází poté, co Murray prohrál ve čtvrtfinále Newport Hall of Fame Open s Alexandrem Bublikem, když byl nacpaný v horkých a vlhkých podmínkách.

„Na posledních dvou turnajích jsem s tím trochu bojoval,“ řekl. „Musím se na to rychle podívat se svým týmem a možná přijít na to, proč tomu tak je, a provést nějaké změny.“

Francouzský veterán Adrian Mannarino převzal Bradley Klan 6-2 6-4, zatímco Jack Draper porazil Stefana Kozlova 7-5 6-2 a domluvil se tak ve druhém kole s nejlepším nasazeným Andrey Rublevem.

READ  Andrei Rublev porazí Daniila Medveděva a Ash Party

V úterním prvním kole zvítězil také Benoit Bayer, který je na 112. místě na světě, když překonal Petera Djogoviče 7:5, 6:4.

Triumfovali také Kyle Edmund, Jack Draper, Burna Gogo, Dominic Kupfer, JJ Wolf a Dennis Kudla, do vedení se po svém nájezdu proti Wu Tong Linovi dostal Alexei Popyrin.