Ohromující! Česká republika porazila Nizozemsko a přesunula se do čtvrtletí Euro 2020

Na mistrovství Evropy v roce 2021 porazila Česká republika desetičlenné Nizozemsko 2: 0. V 16. kole se v neděli konalo v budově Frank Puskas Arena v Budapešti.

Nizozemsko je rozhodně oblíbené, ale strana Franka de Boera se do hry opravdu nepodařilo.

Hra se úplně změnila poté, co Nizozemci v 52. minutě promarnili nejlepší šanci hry, a poté byl během několika sekund vyloučen muž.

Tony Malone měl šanci s Thomasem Vaughanem, ale český brankář mu běžel u nohou a popřel útočníka.

O několik minut později byl vyloučen Mathiez de Licht, který po rozbití žluté karty VAR byl poprvé oceněn, když Patrick Schick přestal házenou směřovat k bráně.

Otvory si odnesly úspěšný přímý volný kop s přímým kopem neoznačeným v tyči na dálku.

Nizozemsko nikdy nevypadalo, že by mohlo překonat svůj deficit, de Boer se obrátil na Wade Vekorsta jako alternativu k řadě dlouhých míčů a místo toho to zrušil v přestávce, když Holes vstřelil čtvrtý gól zápasu, aby se posunul do dolního rohu . Nizozemského webu.

Česká republika bude čtvrtletí přezkoumávat Dánsko za čtvrtletí Euro 2004.

Česká republika dosáhla posledních osmi velkých turnajů poprvé od Euro 2012, kdy podlehla Portugalsku. Ronaldo toho dne porazil vítěze.

READ  UMass Hrabal získal bronz s Team Czechia na IIHF World Junior Championship