Plavec z Northern Michigan University Ondrej Zach je dvakrát šestý na Nationals Open Water |  Zprávy, sport, práce

Plavec z Northern Michigan University Ondrej Zach je dvakrát šestý na Nationals Open Water | Zprávy, sport, práce

Začínající plavec z Northern Michigan University, Ondrej Zach, ukazuje plaketu, kterou získal za dokončení šestého závodu v 10-kilometrové „metrické míli“ na National Open Water Championships, které se konalo ve Fort Myers Beach na Floridě, 1.-3. dubna. (Foto s laskavým svolením NMU)

FORT MEYERS BEACH, Florida – Nováček v plavání mužů Ondrej Zach z Northern Michigan University se po cestě na Floridu zúčastnil několika závodů na National Open Water Championships 1.-3.

Ve svém prvním závodě na vzdálenost 10 kilometrů skončil Zach šestý za 2 hodiny 7 minut 40 sekund. Na seznamu bylo 33 soutěžících ze škol NCAA Division I, jako jsou Tennessee, Indiana a Texas A&M. Další pocházeli z plaveckých klubů jako Sun Devil Swimming, Highlander Aquatic Club a South Texas Aquatics.

Vítězem závodu se stal Francouz Axel Raymond s časem 2:02:49, dokončil pouze 23 z 33 závodů.

Poté soutěžil v 5K, kde opět skončil šestý. Další informace na webu USA Swimming www.usaswiming.org nebyly snadno dostupné.

Zack se nedávno připojil ke svým kolegům z divokých koček, mužů a žen, když získal zlato tím, že si udržel své číslo 1 NCAA Division II v národním mistrovství NCAA v plavání a potápění na 1 650 yardech – „Metrická míle“ – Bezplatná registrace v 15:09:55.

V předchozím příběhu Mining Journal o Citizens bylo uvedeno, že Zach se během závodu v roce 1650 dostal z pole zhruba v polovině, aby vyhrál něco málo přes čtyři sekundy.

Řekl také, že měl úžasnou konzistenci v mezičasech na 50 yardů, na každém mezičase měl čas mezi 27,53 a 27,87 sekundy až do posledních dvou, kdy v závěrečném závodě do cíle trochu zvýšil tempo.

Rodák z českého Rudolfova je také členem jeho národního týmu.

READ  Na přeplánované mistrovství světa v hokeji mužů v Edmontonu jsou stále k dispozici tisíce vstupenek

Informace shromážděné redaktorem Sports Journal Stevem Brownleem. Jeho e-mailová adresa je sbrownlee@miningjournal.net.