Semifinálový čas smíšené čtyřhry, Jaimee Fourlis a Jason Kubler zvítězili, Daniil Medveděv vs. Felix Auger-Aliassime

Australský pár Jaimee Fourlis a Jason Kubler ve čtvrtek ráno překonali směšné časy zápasů a dva tie-breaky a dostali se do finále smíšené čtyřhry Australian Open.

Po prohře v prvním setu 2-6 s Lucií Hradeckou (Česká republika) a Gonzalem Escobarem (Ekvádor) si Fourlis a Kubler ve druhém zachránili mečbol, pak se probojovali, aby získali set 7-6 (7-2) a vynutili si zápas. zápas tie-break.

Aussie duo pak získalo čtyři z posledních pěti bodů, aby vyhrálo 10-6 a nakonec zápas za hodinu a 35 minut v Rod Laver Areně před pouze hrstkou fanoušků, kteří zůstali kolem a sledovali.

Sledujte tenis živě s beIN SPORTS na Kayo. Živé zpravodajství z turnajů ATP + WTA Tour včetně každého finálového zápasu. Jste v Kayo poprvé? Spusťte bezplatnou zkušební verzi >

Ohromení Fourlis a Kubler po zápase přijali a posunuli se o krok blíže k tomu, aby se stali prvním australským párem od Jarmily Wolfové a Matthewa Ebdena v roce 2013, který vyhrál korunu smíšené čtyřhry Australian Open.

Zápas, který následoval po epickém pětisetovém čtvrtfinálovém vítězství Daniila Medveděva nad Felixem Augerem-Aliassimem, začal kolem 12:55 a nakonec skončil ve 2:25.

Předseda rozhodčího zápasu Medveděv vs. Auger-Aliassime řekl fanouškům po zápase: „Neodcházejte: stále máme smíšenou čtyřhru. Přesto téměř celý dav zamířil k východům.

Carlos Bernardes, který dohlížel na střet smíšené dvojice, bylo slyšet při házení mincí: „Dobré ráno, všichni.“

Mnoho tenisových fanoušků a komentátorů zůstalo v šoku, protože zápas nebyl přesunut na jiný kurt, aby mohl začít dříve v noci.

Fourlis a Kubler nyní vyhráli čtyři zápasy v řadě, aby se dostali do finále, ale tři z nich šli do tie-breaku a další byla výhra v setech, která zahrnovala aj tie-break ve druhém setu.

Dvojice ve 2. kole porazila kolegy Aussies Ebdena a Sama Stosura, kteří se dostali do finále v roce 2021, ale prohráli v rovných setech.

READ  Saville se vrací do Ottawa Areny na první akci od nezapomenutelné Brier Night v roce 2016