Sparta Praha v Rangers připaluje jeho trenérovi noční můru, přiznává, že „drtivá“ porážka je nejhorší v jeho kariéře

Soupeř Rangers z Evropské ligy Sparta Praha se na rozhodující zápas na hřišti Ibroxu po vysoké domácí prohře nepřipravil dobře.

Tým Pavla Vrby je jedním ze čtyř silných mužů v boji o svůj první titul v La Lize v České republice, ale jejich naděje byly poraženy porážkou 4:0 se Slovenskem.

Česká reprezentace odjíždí ve čtvrtek do Glasgow, aby se v předposledním zápase skupiny A střetla s Rangers.

Výhra by téměř s jistotou posunula Spartu do osmifinále Evropské ligy, oba týmy by získaly čtyři body.

Rangers ale dříve ve skupině prohráli v Česku 1:0, což znamená, že Sparta Praha bude mít výhodu, že se utká s další výhrou.

Získejte nejnovější zprávy Rangers zasílané každý den přímo do vaší schránky, když se přihlásíte k odběru našeho newsletteru.

Poskytujeme veškeré informace o vašem oblíbeném klubu ve formě článků, videí a podcasty.

Náš newsletter bude docházet denně ve 12 hodin a poskytne vám souhrnný přehled nejlepších zpráv, které jsme za posledních 24 hodin zaznamenali.

Pro registraci jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu do odkazu zde.

A pokud jste to ještě neudělali, určitě se zapojte do konverzace na našem webu Skupina Rangers na facebooku A Sportovní deník na Instagramu.

Přípravy nedopadly dobře. Po 16 minutách poslal Slovako do vedení Jan Kalapeska a do přestávky to bylo 2:0, když se trefil Václav Jureka.

Góly Daniela Holzera a Regina Cecilie ukončily pro Spartu mizerný den, když ji umístily na čtvrté místo, pět bodů za vedoucí Slavií Praha.

Vrba přiznal, že skóre bylo jedno z nejnižších v jeho manažerské kariéře.

Českému tisku po zápase řekl: „Když jsem začínal v Bance, ve Slavii jsme prohrávali víc. Ale když to dáte do kontextu našich ambicí, je to asi nejpůsobivější. Pro mě osobně určitě.“

READ  Jabeurová se po zranění Bouzkové dostala na US Open do osmifinále

Přípravy Rangers by pravděpodobně mohly být ještě horší po porážce 3:1 s Hibbsem v semifinále Super Sports Cup.

Nový trenér Giovanni van Bronckhorst bude ve čtvrtek poprvé trénovat Ibroxe.