Street Floorball League míří do českých měst již popáté!

Koncem června začne další ročník oblíbené letní florbalové tour. Amatérské florbalové týmy čeká celkem šest turnajů pod širým nebem v centrech šesti českých měst. Tento městský outdoorový sportovní formát byl představen v létě 2018 v České republice. Světový šampionát Událost.

Pátý ročník Pouliční florbalová liga Zápasy Turnaje se tentokrát budou konat v centru Burdwis, Ostravě, Brně, Českých Budějovicích, Praze a po roční pauze zavítají do Pilsonu. Všechny zápasy jsou již zabalené. Jakmile se spustily registrace, všechna místa se začala velmi rychle plnit.

Zápasy se hrají ve formátu 3vs3 bez brankářů, s malými brankami a hřištěm o rozměrech 24 × 12 metrů. S výjimkou poslední minuty zápasu trvá zápas 12 minut bez přerušení. V každém utkání budou podle počtu účastníků rozlosovány týmy do základních skupin, ze kterých ti nejlepší postoupí do dalšího play off a hrají o vítězství a hodnotné ceny.