Ukázka: Nice vs FC Slovakia – předpověď, týmové novinky, sestavy

Sports Mole ukazuje čtvrteční zápas Evropské ligy mezi Nice a FC Slovensko, včetně předpovědí, týmových novinek a možných sestav.

Jdeme do čtvrtého kola Evropská konferenční ligaA roztomilý – dobrý Jejich vítězné období se může prodloužit na tři zápasy ve všech soutěžích, kdy hostí Slovensko Na Allianz Riviera ve čtvrtek.

Před týdnem vyhráli Les Aiglons svůj první zápas v této soutěži 1:0 nad Čechy, kteří se dostali na konec skupiny D o pouhý bod.

Náhled zápasu

© Reuters

Konečně vidíme známky postupu od Nice, které v říjnu odehrálo tři silné zápasy a poslední dva vyhrálo jedním gólem.

Lucien Favrekterý byl tomuto týmu kritizován za drsný začátek kampaně, když v prvních čtyřech zápasech ve všech soutěžích nevyhrál, postupně je vrátil na správnou cestu.

V tuto chvíli je Nice v tabulce Ligue 1 13. s 11 body poté, co minulý víkend těsně porazilo Troyes 3:2.

Bylo to poprvé, co Le Gym skóroval vícekrát v zápase Ligue 1 v této sezóně a během těchto 90 minut vstřelil o dva góly více než ve svých prvních čtyřech domácích zápasech.

Favre ve svých prvních třech zápasech ve skupinové fázi této soutěže spoléhal na silnou defenzivu, která soupeře dusila, inkasovala dosud třetí nejnižší počet branek (dva branky) a připsala si druhé čisté konto v Evropské lize. minulý týden.

Bylo to poprvé v sedmi zápasech proti českým rivalům, kdy Les Aiglons excelovali a poprvé vytáhli tým z české Premier League mimo seznam střelců.

Le Gym byli v této sezóně neporaženi ve všech soutěžích, když vstřelili úvodní gól, i když před druhým poločasem ztratili čtyři vítězné pozice, včetně ve druhém kole, kdy Partizan remizoval 1:1.

Sympatický trenér Lucien Favre byl vyfocen 15. září 2022© Reuters

Hrát doma bylo v této sezóně jen výhodou pro Slovensko, které v Uherském Hradišti nevyhrálo šest po sobě jdoucích zápasů ve všech soutěžích, včetně porážek s Nice a Bohemians 1905 (4:2).

READ  Down si připsal svůj první celoirský juniorský titul těsným vítězstvím nad Limerickem

Na cestě vypadali v poslední době nejpohodlněji, získali alespoň bod ve dvou z posledních tří celozápasových zápasů a vyhráli předchozí domácí zápas venku 2:0 nad Zlínem.

V posledních zápasech nezačali na silnici dobře, i když v každém venkovním utkání od začátku září vstřelili pouze jeden gól v prvním poločase.

V pěti předchozích střetnutích proti klubům z Francie mělo Slovácko na kontě jedinou výhru, v předchozích dvou návštěvách bralo jediný bod, ale góly v těchto střetnutích nedalo.

Martin Švedič Svůj tým neviděl v prvním poločase skórovat od stávky z 11. září, kdy Slováci v ligovém utkání proti Mladé Boleslavi remizovali 1:1.

Osm inkasovaných gólů týmu v této soutěži je druhých nejvíce ve skupinové fázi, i když dva góly z posledních tří finálových zápasů od srpna vypadly.

Pěkný formát evropské konferenční ligy:

Pěkný tvar (všechny soutěže):

Forma Evropské konferenční ligy FC Slovácko:

FC Slovako Model (všechny soutěže):

Novinky týmu

Amine Gouiri, hráč Nice slaví vstřelení svého prvního gólu se svými spoluhráči 1. března 2022© Reuters

Nicholas Baby Má vítězné góly v po sobě jdoucích zápasech s Nice, včetně minulého týdne proti Slovensku, kdy Mario Limina zůstat a Marcin Polka Čtyřikrát pauza pro čistý list.

v neděli, Mattia Vitti S Les Aiglons odehrál svůj první zápas od svého příchodu z Empoli během letního přestupového období, Ross Barclay Zatím se neobjevil v Evropské konferenční lize Jordan Lutumba A Alexis Bica Stadion neviděli od úvodního zápasu ve skupinové fázi tohoto turnaje.

Favre provedl tři změny ve svých 11 startech z prvního do druhého kola, aby nahradil Bulku Casper Schmeichel v cíli, studené soubory Místo toho to začalo na zadní straně Joe Bryan A Sofiane Diop konat Raris Eli V roli útočného záložníka.

Brankář Jerry Borek Slovako o víkendu dostal červenou kartu ve 13. minutě, čímž k tomu donutil svého manažera Philip Nguyen namísto Filip Ficheta časně.

READ  Spojené státy získaly ve světovém hokejovém utkání čtvrté místo v řadě, když porazily Norsko 2: 1

Vlastymail Danisk A Petr Rinberg Všichni si připsali nedělní porážku s Bohemians, která byla pro Renberga první v této sezóně.

Svedik minulý týden provedl několik změn ve své základní sestavě proti Nice ve srovnání s týmem, který začal při své porážce 4:2 s Kolínem jako Nguyen, Michel TomicA Jan KalapescaA Ondřej Sasenka A Daniel Holzer Všichni byli v základní sestavě ve třetím kole třetího kola.

Skvělá startovní sestava:
Polka. Todibo, Dante, Bard; Boudawi, Rosario, Thuram, Barclay; Baby, Delort, Labord

Možná sestava FC Slovácko:
Nguyen. Tomic, Hoffman, Kadlec, Duský; Trávník, Havelík; Daneske, Kohút, Holzer; Sinyavskij

SM slova zelené pozadí

Říkáme: Pěkné 1:0 Slovensko

Ve čtvrtek hledejte další nemocný vztah mezi těmito dvěma stranami, ale nakonec očekáváme, že Nice vstřelí další výhru, protože mají na své straně dynamiku a jejich tým je o něco hlubší a zkušenější než Češi.

Chcete-li analyzovat data pro nejpravděpodobnější výsledky, skóre a další pro tento zápas, klikněte sem.

ID:496645:1false2false3false:QQ::from db desktop: LenBod: collect15096: