US pick-up vyhrát nad Českou republikou, 4-0

Amerika začala silně s solidními příležitostmi pro skórování od Wallace a obou Travis Dodson (Deming, N.M.) Nejprve: 35 zápasů. Ovladač na webu od Josh Herkis (Colorado Springs, Colo.) Zápas dostal penaltový rozstřel v 1:07, ale Harkisův pokus proti českému netminderovi Martinovi Gudellovi vyrazil. Během tohoto období čelil 17 střelám a zastavil kutela, počínaje 15 minut poté, co zápas neskóroval.

V úvodní šestiminutovce druhé třetiny tým skóroval dvakrát během jedné minuty. Noah Crowe (Frederick, MD) dal Wallaceovi přihrávku, nastavil tempo střelou zápěstí směrem k síti a nastavil na 4:15 přes Gudelinu nataženou rukavici. Brady Royball (Northlake, no.) V 5:34 pokračovalo fotografování ve vysoké nadmořské výšce na krátké straně nad Gudellovou hlavou. Josh Balls (Green Brook, NJ) a Travis Dodson (Deming, N.M.) vzal do hry pomůcky. Zdálo se Declan farmář (Tampa, Flash.) Ve středu časového rámce vypršela, tlačil do popředí USA 3: 0, ale po hodinách udeřil pujjiyattait Buck přehodnotil, že překročil brankovou čáru.

Wallace ve své druhé hře ve 3:40 třetí třetiny se zvýrazněným kotoučem skóroval ve spěchu end-to-end. Začal stranu za vlastní sítí, přešel přes pravou stranu bazénu, prořízl přední část sítě a přešel přes gudellu. Chris Douglas (St. Cloud, Florida.) Dokončil skóre 1:20 nalevo, když byla střela vyslána domů z pravého kruhu. Rico Roman (Portland, Ore.) Facebook vyhrál. Jen Lee (San Francisco, Kalifornie) Spuštěno na webu pro Severní a Jižní Ameriku

Tým se v úterý (22. června) vrací k akci, když uzavírá zápas skupiny A proti Jižní Koreji. Úvodní facebook je nastaven na ET ve 14:45 a hru lze sledovat živě na olympijském kanálu.

Poznámky: Jack Wallace .