V 16. kole Euro 2020 se Spojené království spolu s Českou republikou umístilo na místě Chorvatska

Vloženo na:

Chorvatsko postoupilo do vyřazovací fáze mistrovství Evropy poté, co v úterý porazilo Skotsko. Anglie a Česká republika se ve skupině D kvalifikovaly do 16. kola již před svým zápasem.

Pro chorvatský fotbalový tým je to velký den.

Luca Modric nashromáždil úžasný výsledek Chorvatsko Začal pomalu Euro 2020 V úterý porazili Skotsko 3:1 a šli do stylu posledních 16.

Nicola Vlasic a Ivan Perisic byli cíli Chorvatska, které zvedlo stranu Slotka Toliće, takže v prvních dvou zápasech měli nohy a beznaděj a postoupili na druhé místo ve skupině D se čtyřmi body.

Modricova forma byla v zápase zpochybňována, ale pětatřicetiletý hráč ve druhém poločase udělal šťastný konec v rohu sítě na vnější straně nohou a zvýšil na 2:1. Úspěch naprosto zasloužený.

Po zapískání padl na kolena, na minutu vstal a oslavně zvedl pěsti.

Ztracený Billy Kilmer, který neuspěl v testu Govt-19, Skotsko Zdálo se, že ve středu hřiště chybí a Chorvatsko dominovalo míči, přičemž Vlasic vstřelil svůj šestý gól své země o 17 minut později a po 17 minutách se ujal slušného vedení.

Chorvatsko čeká druhé místo ve skupině E, o tři pozice stále hrají Švédsko, Slovensko, Španělsko a Polsko. Kodaň 28. června.

Anglie porazila Česko 1:0

Mezitím, Anglie Vyhráli 1:0 a skončili první ve skupině D. Česká republika Jake Grealish zajíždí doleva a ve 12. minutě nakopává míč k zadní tyči, aby mohl zasáhnout Raheem Sterling.

Záložník Manchesteru City vstřelil v úvodním zápase proti Chorvatsku jediný další gól Anglie. Anglie i Česká republika postoupily před zápasem do 16. kola.

Francie a Švédsko se již kvalifikovaly do 16. kola.