Vatkovis a Florball MP Champions v České republice

Vatkovis vyhrál třetí po sobě jdoucí mistrovství žen v extralice a Floral MP svůj druhý titul v mužské Liveport Superlica.

Dámské superfinále

Vatkovis a Sodo se znovu setkali v ženském superfinále. Začal skóre Sodovem Patricie Suchanové Cíl. Sodov hrál se silnou první třetinou a brankami Eliška Suda A Theresa Hanslekova, Po prvních 20 minutách se ujal vedení 3: 1. Druhá třetina dokonce skončila 2: 2 a ve třetí třetině se mohl Sodov ujmout vedení.

To bylo naposledy, co Vatkovis začal mít na sobě další vybavení. Před tím oba týmy ve třetí třetině skórovaly dvakrát Barbory ​​Huskové Vatkovis 6-7 a Michela Šponiarová Vyrovnaný. O titulu mistrovství Extralica se poté rozhodovalo v prodloužení. Hasková v 67. minutě dokončila hattrick a dala zlatý gól. Titul byl třetím v řadě pro Vatkovis, ale třetí prohrou v řadě pro Sodo. Vatkovis také obdržel lístky na Champions Trophy 2022 ve švýcarském Windtoru.

Pánské superfinále

Hrál velmi rovnocenný zápas s florbalovým poslancem Vatkovisem, zatímco dva nejlepší týmy bojovaly o zlaté medaile. Tyto týmy se potkaly potřetí za sebou v českém superfinále mužů.

Luke Hujek z týmu Vatkovis vstřelil první gól v 7. minutě. Skóre bylo 2-2 po první třetině, ale ve druhé třetině Marek Brewer Vatkovis se opět ujal vedení 3: 2. V závěrečném období dominoval zápasu florbalový poslanec. První, Daniel Sebeck Po 10 minutách vyvážení Zee Gurney Bodováno během přesilové hry. Vatkovis nakonec dostal šanci hrát bez brankáře, ale vedení mohl zvýšit pouze florbalový poslanec. První Jacob Bana Zaznamenáno střelou na velkou vzdálenost Milan Tomašič Skóroval.

Florball MP vyhrává finále 6-3, po dvouletém odstupu se Florball MP vrací na český trůn Thomase Slatecka Rozloučení. Vladkowis se připojí k ženskému fotbalovému týmu pro trofej mistrů 2022 ve švýcarském Winterthuru.