Velká Británie bez šance proti České republice

Česká republika začala tvrdým startem, když Troy Kroner spadl proti ruskému týmu i Švýcarsku. Nyní se však změnily. Třetí vítězství týmu bylo 6: 1 proti Velké Británii.

Británie odolávala déle než dvanáct minut. Poté, co neopustili svou vlastní zónu, poslal je debutant Světového poháru Lucas Clock 1: 0 za Jacksonovu píšťalku, která byla skryta.

S 32 sekundami ve středu hřiště si Philip Hronek natáhl vlastní. Po lahodném tunelu na kopci bylo prodloužení Hronku zvednuto bekhendem.

„Žádné další podmínky“

Angličané, kteří v pátek padli proti Trey Cronerovi 1: 4, nebyli nikdy schopni vést skutečný boj. Namísto toho Česko dalo svůj třetí (Libor Sulak) a čtvrtý gól (na straně Filipín), když Matthew Myers snížil náskok ve druhé minutě druhé třetiny před povzbuzováním. Liam Kirk, nejvyšší střelec týmu v době psaní s druhým asistentem.

– Toto je nejdůležitější cíl, jak získat určitou dynamiku, Česká republika je neuvěřitelně dobrý tým, Kirk SVT.

– V krátkodobém horizontu je mnoho zápasů a mnoho z týmu v minulé sezóně nehrálo, takže není mnoho podmínek.

Hra skončila 6-1. Češi tak odehráli pět her a postoupili do čtvrtého a posledního čtvrtletí.