Wild Things vítězí v 10. etapě v řadě |  Zprávy, sport, práce

Wild Things vítězí v 10. etapě v řadě | Zprávy, sport, práce

WASHINGTON, PA (22. června) – The Washington Wild Things popadl Lake Erie Crushers ve druhém zápase třízápasového setu a porazil Crushers 7:0, desáté vítězství v řadě.

Nově získaný akvizitor Wild Things Kobe Foster začíná postoupit do Washingtonu a má za sebou šest vítězných směn. Foster ve svém profesionálním debutu z Tennessee Wesleyan University vstřelil tři góly a povolil pouze tři zásahy.

Nick Ward narušil svou bezbrankovou míčovou hru na konci třetí hry výbuchem na protějším hřišti, který zvedl divoké věci. Scotty řídil Dobrwalla v Jaredu Mangeovi s jedním, ztrojnásobil se dříve ve směně a Andrew Cheek srazil Dobrwalla s pytlovou muškou, která zvýšila poločas na tři body.

Dubrule udržoval svou rozpálenou sérii naživu s dalším RBI na pátém s přivedeným Wardem. Češi na to navázali ve své druhé kariéře, když vedli 5:0 pro Washington.

V sedmé směně se Hector Roa ujal vedení o šest jízd rozevřenou střelou, která českého velikána vynesla od začátku. Cole Brannan přivedl Roa jeden gól uprostřed, aby Washington 7-0.

Washington jel, která vedla ke konci soutěže.

Washington (23-12) dnes zakončí sérii proti Lake Erie (14-21), první kurt je naplánován na 19:05.

Dnešní aktuální zprávy a další ve vaší doručené poště

READ  Tenis: Pátá semínka Elina Svitolina porazila českou Krichkovou, sportovní zprávy