Women’s European Tour: Georgia Hall jede pětkrát po mezinárodním třetím kole žen |  golfové novinky

Women’s European Tour: Georgia Hall jede pětkrát po mezinárodním třetím kole žen | golfové novinky

Anglická Georgia Hallová má ve třetím kole čtyři karty pod 68, aby na turnaji Saudi Aramco Women’s International Championship překonala Švédku Annu Nordqvistovou o pět ran. Sledujte finálové kolo živě na kanálech Sky Sports Mix a Sky Sports Golf na YouTube v neděli od 10:00

Poslední aktualizace: 22.03.2019 16:37

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Nejdůležitější body třetího kola Mezinárodního mistrovství žen Saudi Aramco, kde Georgia Hall zasáhla náskok pěti ran.

Anglická Georgia Hall povede o pět kulek v posledním kole mezinárodního mistrovství žen Saudi Aramco.

Tato 25letá hráčka, která začala třetí kolo s Češkou Kristinou Napoliovou na vrcholu žebříčku, prohrála na Royal Greens Golf and Country Club se skóre 4 pod 68 a posunula se na 10 pod. .

Hall se brzy ujal vedení s vrabci na třetím a pátém místě – Napoliova střílela na druhém a čtvrtém místě – a v šestém dni to bylo jediné bogey dne.

Rychle se z toho vzpamatovala, když zahrála 20stopé birdie na sedmém místě a přidala další zisk v devátém, než zakopla své vlastní desetistopé odpaliště na třinácté místo pro pátého a posledního ptáka dne se sedmi pary.

„Pravděpodobně nejlepší dlouhý herní výkon, jaký jsem zatím měl,“ řekl Hall. „Byl jsem tam velmi konzistentní.“ „Neudělalo to mnoho chyb. Mohl jsem seknout ještě pár kulek, ale byl to slušný den. Doufám, že zítra udělám totéž. Jděte tam a střílejte jednu ránu po druhé, užijte si to a uvidíte co se stalo.“

Ženské živé evropské golfové turné

20. března 2022, 10:00

pokračuj ve svém životě

Šampionka AIG Women’s Open Anna Nordqvistová vede stíhací skupinu ve skupině pět do 69 let, přičemž její týmová kolegyně Švédka Johanna Gustafssonová, která dnes byla na Tour 67., se opět dělí o třetí místo s Napoliovou.

„Je tam spousta dobrých hráčů,“ řekl Nordqvist. Gruzie [Hall] Je jasně ve skvělé pozici a za těchto okolností bude těžké porazit. Udělám maximum a pokusím se dokončit to nejlepší.“

Napoliová měla po 12 jamkách přes pět pro tento den, ale skončila dobře s birdie na 13. místě a poté zpětně vyhrála na posledních dvou jamkách za 74.

Nizozemka Anne Van Damová byla přes noc na třetí pozici o dva body, ale se skóre 73 zůstala pátá pátá ze tří s Australankou Stephanie Kiriakou (72).

Sledujte finálové kolo Mezinárodního mistrovství žen Saudi Aramco v neděli živě na Sky Sports. Živé vysílání pokračuje od 10:00 na Sky Sports Mix – ZDARMA – na kanálu YouTube Sky Sports Golf.

Získejte nejlepší ceny a rezervujte si prohlídku jednoho z 1 700 kurzů po Velké Británii a Irsku

READ  Muzeum Osvětim začíná konzervovat boty zavražděných dětí | Zprávy, sport, práce