Fotbal: Little Falls na zemi v obranném boji u Glencoe Silver Lake | Sportovní

V deštivé noci v Glencoe se oba pachatelé snažili najít rytmus během většiny čtvrtečního otevírání sezóny Little Falls s Glencoe-Silver Lake.

Panteři byli schopni udělat dost, nicméně, dodat pilotům ztrátu 13-7 východně od centrálního okresu.

V první půli nebyla ani jedna obrana ochotná ustoupit. Velká část úvodních 24 minut byla strávena mezi 35 yardovými řadami. První srážky bylo těžké sehnat, natož body.

Zápas se tak dostal do konce prvního poločasu a skóre se stále drželo 0: 0.

Po přestávce našel G-SL správný vzorec. To bylo vše, odpaloval míč 6-4, 230 liber běží zpět pro závodníka Mitchella Gaskoviaka. Buldozerem se dostal na 268 z 292 yardů útoku Panthers. Při 29 nákladech za noc to bylo v průměru zdravých 9,2 yardů na pytel.

Dva góly dali i domácí.

Jaskowiak prolomil patovou situaci, když ve třetí čtvrtině zbývaly 4:59, když prorazil na 3 yardy. Andrew Kettner zasáhl pálku a Panthers měli první náskok v noci, 7: 0.

Little Falls má za chvíli nějaké ofenzivní věci. Na začátku čtvrté čtvrtiny, kdy se hrálo 11:44, Flyers dosáhli skóre 7: 7, když Austin našel New Bo Thoma na 21 yardovou přihrávku.

G-SL navrátil vedení navždy po něco málo přes dvě minuty. Jaskowiak se odtrhl na 29 yardů a zbývalo 9:43. Režim Dirt race tlačí domácí tým 13-7, konečné finále.

Flyers skončili s 139 yardy celkového přestupku, kde je Panthers drželi většinu noci. G-SL se svým řítivým útokem nasbíralo 280 hrubých yardů-což byl téměř celý Jaskowiakův.

Neu dokončil noc 7 na 19 průchodů na 61 yardů a dolů, zatímco Panteři ho vzali čtyřikrát.

Brayden Bearmayr vedl řítivý útok Flyers s 31 yardy na šesti nosičích, zatímco New spěchal na 27 yardů na 14 kabelek a Louis Subic dvakrát vzal skálu na 19 yardů.

Subic měl také tři 12 yardové recepce, přičemž Devin Czech a Mason Cole dostali 14 yardů vzduchem v jednom, respektive ve dvou recepcích. Thoma měl jeden přijímač na 21 yardů a značku.

Little Falls (0-1, 0-1) otevře svůj domácí program v 19:00 v pátek proti středoevropskému soupeři Dassel-Cocato (1-0, 1-0). Chargers zahájili sezónu vítězstvím 41-34 nad Princetonem.