Pánský golf je na MUW Invitational na třetím místě

Starkville, slečno. – Mužský golfový tým Centenary skončil v úterý třetí na MUW Invitational, když na dvoudenním turnaji na Mississippi State Golf Course vystřelili Gents 29 na 597 par 597.

15. sté výročí zahájilo v pondělí v prvním kole par 299, aby v úterý sedělo na třetím vstupu. Univerzita Williama Careyho získala týmový titul poté, co získala 12 bodů nad 580. „A“ tým Faulknerovy univerzity skončil druhý po šesti výstřelech v čele poté, co dokončil vedení s 18 nad 586.

Hostitelka University of Mississippi Women’s Championship se umístila na čtvrtém místě (33 nad 601), zatímco Faulknerův B tým se umístil na pátém místě (+42 610). Antoine Gallab z týmu Williama Curryho a Tom Ammann z Faulkneru vyrovnali 142. místo na vyrovnání ve vedení dvouhry.

Čtyři z pěti golfistů Centenary obsadili čtyři z pěti nejlepších golfistů a všech pět bylo v první dvacítce.Desátý Místo pro vedení pánů, když každý z nich vyfotografoval 7, což je 149 turnajů. Warner měl v úterý 2 na 73. místo, nejnižší na sté výročí turnaje po zahájení v prvním kole 5 na 76. Pollan, který v pondělí v prvním kole vystřelil 3 na 74 par 74, vystřelil 4 na 75 v úterý.

Senior Harrison John (Lafayette, Los Angeles) remizoval 13 letDesátý (74-76-150) má na turnaji v průměru 8 dalších a nováček Riley Chase (Crosby, TX) 77-74-151) vystřelil, aby dokončil zápas s 9 bonusovými body a jednou ranou za Johnem, aby vyhrál remízu o 15Desátý. Nový týmový kolega Ricky Blair (Bossier City, Los Angeles) střílel 75-80-155) a skončil na 13 nadprůměrných a vyrovnal na 19.Desátý Místo.

Muži se nyní zaměřují na příští týdenní každoroční šampionát Southern Collegiate Conference naplánovaný na 19. – 20. dubna v Blancu v Texasu.

READ  Litva vyhraje, získá místo ve vyřazovací fázi mistrovství Evropy v basketbalu