3 výhry kanadského týmu proti Čechovu

Kanadský tým ukázal emoce na začátku první hry Mistrovství světa juniorů v hokeji 2022, Ale ne to, co očekáváte. Kanaďané, kteří vždy považovali zlato za favorita k vítězství, byli ze soutěžení nervózní Tým Sekia. Ačkoli Kanada kontrolovala hru brzy tím, že vstřelila první gól, vzácné útočné šance, které vytvořil Čechov, zachytily Kanadu plochým kopem. Kanada prohrála první zápas po 12 minutách 3-1.

Trenér Kanady Dave Cameron shrnul začátek zápasu slovy: „Jedna z věcí, o kterých jsme jako trenér celý týden diskutovali, nevěděli jsme, co máme v prvních deseti minutách očekávat.“ Cameron však vyzval k termínu a svému talentovanému týmu poslal jasný vzkaz: „Hrajte potichu, hrajte hokej, braňte puk, dělejte dobrá rozhodnutí ze strany a nesnažte se vyhrát celý zápas v prvních deseti minutách zápasu. první hra. „Zprávu potvrdila Kanada, která se ujala vedení hattrickem Výkon troubyDominoval v jiných směrech v bruslení a vyhrál 6-3.

Oven Power je síla

Owen Power, první celková volba pro draft 2021, se stal prvním Kanaďanem Defenzivní hráč zaznamenat hattrick Na mistrovství světa juniorů řekl: „Na tomto turnaji hrála tuna dobrých hráčů a nevím, jestli někdo dostal hattrick, takže ano, je to úžasné.“ Buffalo Spurs Opportunity. „Je to velmi speciální. Je to první hattrick, který mám. V tuto chvíli se mi to rozhodně povedlo a nosit kanadský dres je velmi speciální.

Síla se začala obnovovat pouhých 23 sekund po skončení kanadského času. „Samozřejmě to není skvělý začátek, ale nemyslím si, že by někdo skutečně zpanikařil. Víme, že jsme nehráli nejlepší hokej. Věděli jsme, že jsme tak dobří, byli jsme klidní a vyrovnaní do hry. Mohlo to být, jako já.“ řekl dříve, náš sen hrát v tuto chvíli, takže by to určitě bylo, ale myslím, že nejsme připraveni hrát, abychom hru začali.

Toto není Cameronovo první rodeo

Je to počtvrté, co Dave Cameron trénoval Kanadu na mistrovství světa juniorů a zkušenosti se vyplatily. Volání po čase ke stabilizaci svého týmu bylo zlomovým bodem. Kanada odehrála úplně jiný zápas, když zastavila Čechovovi vstřelení pěti branek bez odpovědi.

„Čas je příliš velký.“ Power řekl: „Tak nějak jsme se usadili, odvedli jsme skvělou práci, postavili kluky před sebe, nesnažili se nic vynucovat ani podvádět za žádný zločin, takže si myslím, že po té době jsme se opravdu usadili a začali hrát dobře. hokej.“

Příbuzný: Průvodce mistrovstvím světa juniorů v roce 2022

Nebudete očekávat konečný termín, ale podle Camerona se v tomto zápase může stát cokoliv, „Očekávejte neočekávané. Hrajete styl pro svůj tým, ale nikdy to nejde tak, jak si to nakreslíte. Je to schopnost vašeho týmu přizpůsobit se, když vám to nejde.

„Kanada nezůstala pozadu, dokud nezískala zlatou medaili v loňském ročníku soutěže. Dobře, protože jsme hru vyhráli a doufáme, že se z ní poučíme a porosteme.

Bedard posouvá řadu nahoru

Connor Bedard, nejmladší hráč turnaje, začínal jako 13. průkopník Kanady, ale jen pár minut po zápase nastoupil na regulérní směnu, zaznamenal sněhový čas 12:23 a asistoval u gólu Kanady k vyrovnání. . „Myslel jsem, že má dobrý skok a dobré nohy. Myslel jsem, že je v dobré fyzické kondici a myslel jsem si, že je dobrý,“ řekl Cameron.

Connor Petard, Regina Pots
Connor Bedard, Regina Pots (foto Keith Hirschmiller)

Ferdinandovo povýšení znamená, že někdo bude degradován. Dylan Gunder, který hrál před publikem svého rodného města v Edmontonu, byl jiný muž. Arizona Coyotes Prospect, na draftu 2021 devátá, zaznamenala v první třetině více než dvě minuty hry. Během zápasu měl ale 48 sekund na ledě.

Mezi další pozoruhodné výkony patří Cole Perpetti Tři asistence a Mason McDowish zaznamenal gól a asistenci. Také Shane Wright byl v kruhu na Facebooku téměř dokonalý. Vyhrál všech devět tratí, které najel ve dvou sezónách, ale jedinou tvář, kterou získal, ztratil ve třetí třetině. Kanada má volno Rakousko 28. prosince.