Albánské denní zprávy

Albánie předvádí agresivní projev v „Air Albania“ proti České republice (3:0), aby si zarezervovala letenku na „Euro 2024“. Formalizovat účast v Německu je jen otázkou času a čísel. Sylvinho vytváří ty, kteří jsou neporažení, ti, kteří inkasovali pouze dva góly a dali tři góly v jedné výzvě. Jeho albánský tým porazil Českou republiku 3:0, čímž se naše reprezentace dostala na první místo se 13 body, 4 body za druhým Polskem a 5 před Českou republikou.

Na stadionu s kapacitou 22 000 fanoušků s červenými a černými buňkami a barvami se Češi postarali o první vzrušení hned v první minutě razantní střelou z velké dálky. Po této přerušené epizodě Albánie rychle převzala kontrolu nad utkáním, zatímco v deváté minutě Jaser Assani z prvního míče, který se dostal k jeho kopačkám, dělal, co umí, levačkou vystřelil do sítě a vstřelil další gól. . Nádherný gól, který ještě více roznítil atmosféru v „Air Albania“. Sylvinhov tým vše kontroloval, ale v prvním útoku ve 38. minutě poslal český celek po defektu v prostoru míč do sítě, ale rozhodčí utkání nejen že vše zrušil, ale ještě potrestal Chytila ​​za to, že se dotkl míče svým. chodidlo. Jeho ruka s druhou žlutou kartou opouští Čechy s 10 hráči.

Na konci prvního poločasu měla Albánie možnost snížit, ale Yeliber Ramadani promarnil čistou příležitost špatným podáním Nadima Bajramiho. Reds byli ve druhém poločase brilantní a okamžitě skórovali. Assane byl poslán do středu pro Toulanta Sverreho, když útočník nemilosrdně poslal míč do sítě. VAR jednoduše udělal příjem krásnějším tím, že ho považoval za obyčejný. Nikdo nemohl červenočerné zastavit, protože v 72. minutě poslal Sfeiri sám do prostoru rozhodující přihrávku, která dala červenočernému útočníkovi příležitost dosáhnout „double“ svých snů a poslala čísla na 3. -0.