Amos skončil šestý v Czech Now Mesto – The Durango Herald

Plevinové jsou v závodě Elite sedmnáctí

Riley Amos odhalila svou sadu Stars and Stripes na Lancerhead v minulé sezóně. Amos je čtvrtý v hodnocení Světového poháru hráčů do 23 let po třech výsledcích do 10, včetně šesté soboty v Novém Městě. (S laskavým svolením Trek Factory Racing)

Riley Amos pokračovala ve své silné sezóně Světového poháru v závodě U23 v sobotu v Novém Městě v České republice.

V závodě Amos (Trek Factory Racing) skončil šestý ve 161 jezdcích za 1 hodinu, 10 minut a 6 sekund, 1:38 za Chile Martinem Vitare Cosmanem, vítězem týmu Lexware Mountain Bike Team.

Amos skončil čtvrtý v brazilském Petropolis a osmý v německém Albostatu, nyní celkově čtvrtý v U23 se 195 body. Vidaurre Kossmann vyhrál všechny tři závody a vede průběžné pořadí s 375 body.

V nedělním závodě mužské elity vyhrál Christopher Flevins ze Specialized Factory Racing další umístění v top – 20. V závodě na 121 skončili Flevinovi 17. v čase 1:24:06. Thomas Bitcoin z Velké Británie vyhrál v čase 1:21:19.

Flevinovi patří 24. místo v olympijském žebříčku cross-country. Švýcar Nino Shutter se ujímá vedení.

Savilia Plunk z Orange Seal soutěžila v Elite Race for Women. Plunk byl však těsně před posledním kolem zkrácen a skončil na 58. místě z 86 jezdců. Po dvou závodech Světového poháru je Plunk celkově na 61. místě.

Hráči jsou v rakouském Leokangu dva týdny před další zastávkou mistrovství světa od 11. do 12. června.

READ  Miss World 2024: Miss Indie znovu navštěvuje ikonické odpovědi Miss World | Módní trendy