Antonio se připravuje na návrat s pozdním vítězem

Leeds vs West Ham: Michael Antonio skóroval vítěze 90. minuty, aby dokončil comeback Hammers při sobotním vítězství 2: 1.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

West Ham ustoupil z úvodního zápasu Ravenhy v polovině prvního poločasu, ale tým Davida Moyese znovu zachránil vlastním gólem a jediným brilantním momentem Antonia k dosažení tří bodů.

Nejnovější zprávy z anglické Premier League

Watford vs Newcastle konečný výsledek: Newcastle platí cenu za promarněné příležitosti Zápas Brentford vs Liverpool: jak sledovat, odkaz na přímý přenos, čas zahájení, šance, … Guardiola z Man City: Chelsea chtěla zaútočit, ale …

Leeds vs West Ham Konečné skóre, statistiky, výsledky

Konečné skóre: Leeds 1, West Ham 2

Nejlepší střelci: Leeds (Ravenha 19), West Ham (Firpo 67 ′ – Ogg, Antonio 90).

Střely: Leeds 15, West Ham 20

Střely na branku: Leeds 5, West Ham 7

Akvizice: Leeds 52%, West Ham 48%

3 věci, které jsme se naučili, Leeds vs West Ham

1. Antonio to dělá znovu: K tomu potřeboval sedm střel, ale Antonio vstřelil svůj pátý gól v sezóně (k tomu tři asistence) a vypadal při tom jako mladý Michael Owen. Declan Rice zahrál vesmírný volej, Antonio byl o půl kroku rychlejší, dotkl se ho jedné strany obránce a běžel kolem druhé, než ji jemně proklouzl kolem Ilana Meslera.

2. Ohniska Raphinha (většinou v první polovině): 45 minut West Ham jednoduše neměl žádné odpovědi a netušil, co s Ravenhou dělat, když rachotil po pravém křídle a přes střed. Po 19 minutách skóroval a po 34 minutách se trefil do sítě a jeho agentovi možná v první půli telefonoval jeden nebo dva ze šesti nejlepších týmů Premier League. West Ham se více soustředěně snaží porazit Ravenhu, uzavřít je a frustrovat je některými tvrdými, ale spravedlivými výzvami. Jak se dalo očekávat, jeho účinek (a energetické hladiny) po 70 minutách odezněl, než odezněl.

READ  US Open vzrušuje hráče, protože Medveděv a Sabalenková postupují

3. Meslier brilantní, ale nakonec poražený: Meslier v polovině druhé poloviny zamířil na čisté konto 10 zákroků, právě když se příliv otočil a West Ham začal převzít kontrolu. Když se vydal rovnoběžně se zemí s Thomasem Suchkem s dlaněmi od 90 nejlepších, vypadal Meslier bezkonkurenčně. West Ham nepotřeboval k remíze Mayslera jednu, ale dvě odvrácení.

Můž zápasu: Ilan Meslier-West Ham vyhrál 3-1 nebo 4-1 bez skvělého výkonu brankáře.

Hlavní body zápasu Leeds vs West Ham, hlavní body

Ravenha dává první gól proti Fabianskému (video z gólu)

Čtyřiadvacetiletý Brazilec vypadá, že by mohl předjet Leeds a dosáhnout nových výšin, když v prvních šesti zápasech sezony dal tři góly a několik působivých výkonů. Snadnost, s jakou se dostal domů křížem Matthews Klitsch, mluví za vše.

[ VIDEO: Premier League highlights ]

Michael Antonio povzbuzuje Ilana Mesliera k vyrovnání (VAR)

Antonio si v 53. minutě vsadil předloktí na Meslierovu bradu, když napálil kříž, který se nakonec vysypal na Soucekovy nohy. Český záložník odskočil, ale porušení Antonia bylo zaznamenáno při kontrole videa a gól byl (právem) diskvalifikován.

West Ham konečně dosáhl cíle Junior Firpo (video)

West Ham si zasloužil perfektní gól. Na základě celkové kvality jejich hraní to měl být esteticky příjemnější cíl. Bohužel, všichni představují totéž.

Leeds vs West Ham: Antonio je zpět s pozdním vítězem Původně se objevil NBCSports.com