Burns vstřelil hattrick a vede domů poté, co Union Berlín porazil Mainz v úvodním zápase Bundesligy

BERLÍN (AP) – Kevin Behrens je doma – stejně jako v kterýkoli jiný den – poté, co vstřelil tři góly za Union Berlín v Bundeslize.

Behrens chytil hattrick, zatímco Frederic Rouneau zachránil pro Union dvě penalty, když ligovou sezónu zahájili nedělní výhrou 4:1 nad Mainzem.

Pak Byrnes nasedl na kolo a zamířil domů, Sdílejte unii na sociálních sítích.

Záložník Spojených států Brendan Aronson Udělal svůj první ligový start a byl zapojen od začátku, když chytrou patou poslal Jeroma Roussillona. Roussillon centroval a vstřelil první gól Perrinse už v první minutě hlavičkou.

Issa Ledoni v deváté minutě skončil druhý za Perrinse a střídající Sheraldo Becker se pro svůj třetí gól dostal v 70. minutě.

„Bylo to dnes úžasné,“ řekl dvaatřicetiletý Bernes o svém prvním hattricku v Bundeslize. „Vždy se snažím udělat maximum a pomoci týmu. Dnes to pro mě fungovalo velmi dobře.“

Mohučský obránce Anthony Casey skóroval silným volejem v 64. minutě, což přimělo trenéra Unionu Urse Fischera k dvojitému střídání s Robinem Goossensem, který debutoval za Beckera, který účinně pečetil skóre tečkou za Perrinsem.

Bývalý německý útočník Kevin Volland přišel na svůj debut pozdě a seřadil náhradníka Miloše Pantoviće, aby zakončil skóre závěrečným výkopem zápasu.

Al Ittihad měl rušnou dovolenou posilováním týmu v rámci přípravy na to První sezóna hraní v Lize mistrů UEFA. Klub Köpenik skončil v minulé sezóně překvapivě čtvrtý a zajistil si místo v přední evropské klubové soutěži.

Aronson, na hostování z sestupujícího Leedsu, byl jednou ze tří nových posil, které začaly pro Etihad po boku českého záložníka Alexe Kralla a útočníka Pobřeží slonoviny Davida Datra Fofana.

Bylo to pro 22letého hráče počtvrté v lize za posledních pět let po působení ve Philadelphii Union (MLS), Salcburku (rakouská liga) a Leedsu (anglická Premier League), než se připojil k asociaci.

READ  Česká republika se připravuje na početnou tchajwanskou delegaci vzdoru Číně

Fofana, zapůjčený z Chelsea, zaujal svým tempem a technikou. Fofana byl svědkem razantní střely, kterou zblokoval kapitán Mohuče Robin Zentner a poté ve 33. minutě trefil z přímého kopu břevno.

Druhý poločas ožil, když obránce Al Ittihad Diogo Leite uznal penaltu za faul na Briana Grodu. Rono v 62. minutě zneškodnil pokutový kop Ludovica Ajorka, v 88. minutě pak tento kousek zopakoval.

„Bylo to šílené. Bylo to také poprvé, co jsem v bundeslize zachraňoval pokutový kop,“ řekl dánský brankář.

Sbohem Kolo Mwani?

Branka Randalla Kolo Mwanea z prvního poločasu stačila na to, aby Eintracht Frankfurt porazil v derby povýšený Darmstadt 1:0, když se spekulovalo o spojení hráče s přestupem.

Frankfurt údajně odmítl nabídku 65 milionů eur (71 milionů dolarů) od Paris Saint-Germain za svého hvězdného útočníka a byl by odpovědný za 100 milionů eur (110 milionů dolarů).

Sportovní ředitel Markus Kroch před výkopem potvrdil, že Frankfurt dostal nabídku na Koalu Mane, která skórovala ve 40. minutě a zajistila tak trenérovi Dino Topmüllerovi vítězný start.