CanWNT se připojuje k České republice ve španělské Cartageně

CanWNT s Českou republikou se uskutečnilo 11. června ve španělské Cartageně v Murcii. Kanadský ženský národní tým mohl hru opustit poté, co se dozvěděl, že Estadio Cardagonova má něco na stole. Měli 20 výstřelů, ale pouze ty dva výstřely byly na terč.

Vlastnili 61 procent. Nicméně, jak již bylo řečeno, některé z těchto skóre se nezdají být nebezpečné. Ve srovnání s Českou republikou však branka nezasáhla, což mělo za následek, že Kanada promarnila příležitost.

CanWNT byl remízován nechutně proti České republice

Tři klíče do hry

CanWNT nevyužil svých příležitostí

Jak již bylo zmíněno dříve, v Kanadě došlo k 20 střelám, ale pouze dvě z nich byly zaměřeny. Kanada měla dobrou šanci na skórování v 10. minutě. Střela Gabriela Carleye se však nedostala do brány.

V 16. minutě poslala Christine Sinclair míč Nietzsche Princeovi, ale jeho dotyk byl příliš těžký. Kanada měla v první polovině 62% vlastnictví. Ve druhé polovině se však Kanada cítila jako lepší tým.

V 50. minutě vystřelila Sophie Schmidtová, ale nebylo to cílem. Kanada však poté bude mít ve hře další tři hrozivé pozice. Jordin Hudima vypadal hrozivě, když ve druhé polovině nahradil hru.

V 58. a 82. minutě byla střela Hottema mimo cíl. Totéž bylo v případě Deana Rose, který měl v 84. minutě zlatou příležitost skórovat, ale nepodařilo se mu vystřelit směrem k bráně.

READ  Čeští a japonští velvyslanci se na GHQ setkali s pákistánským vojenským velitelem

V té době také Kanada dostala ránu směrem k bráně, ale střelu snadno zachytila ​​brankářka České republiky Barbora Votoková. A Votokova Jeden výstřel uložen Kanadský ženský fotbalista Prince ve 23. minutě.

Česká republika hrála lépe v obraně

Ano, Kanada promarnila šanci skórovat. Obraně Čechů by však mělo být připočítáno za blokování mnoha střel z kanadského ženského národního týmu. Například v 39. minutě český hráč zablokoval Sinclairovu střelu.

Výsledkem bylo, že Prince obdržel pokus o napůl volej, který šel mimo bránu. Ztěžovali Kanadě skórovat v průběhu hry. Odvedli dobrou práci při obraně hráče CanMNT Rose v 75. minutě. Čech zachytil míč a dokončil příležitost pro Kanadu.

Česká republika měla jen velmi málo šancí na skórování

V České republice došlo ke třem střelám, přičemž všechny byly v první polovině. Jedním z velkých důvodů je to, že Kanada v první polovině hodně otočila míč. Ve 12. minutě měli velkou šanci skórovat na začátku zápasu, ale střela nebyla v cíli. To je pro ně ta nejlepší šance ve hře. V první polovině dostávají více šancí na skórování, ale nedokázaly dosáhnout branky.

Kanada měla vynikající druhou polovinu. V České republice není rychlost. Zásluhu na tom má kanadská obrana, což je síla CanWNT.

CanWNT je propojen s přehledem her v České republice

To zklamalo CanWNT. Česká republika je na světě na 27. místě a Kanada na 8. místě FIFA. A co je nejdůležitější, Kanada vypadala jako nejlepší tým v průběhu hry. Ve hře měli sedm rohů a měli velkou výhodu v předávání střel, držení míče a přesnosti nad Českou republikou.

READ  Infekce dýchacích cest v Česku přibývají

Bohužel pro CanWNT nemohli najít zadní část webu. Pro Českou Kanadu bylo těžké skórovat. Dva hráči, kteří by měli ze hry vyniknout, jsou Hoodima a Ashley Lawrence.

Obzvláště ve druhé polovině si obě hráčky vytvořily příležitosti pro skórování pro národní tým kanadských žen. Výsledkem bylo, že Kanada ve druhé polovině získala několik bodů.

Oba týmy nyní uvidí své druhé mezinárodní přátelství tento měsíc. Kanada bohužel nemá Johna Beckyho proti České republice. Becky nenastoupí v pondělí v červnu proti Brazílii. 14. Ona Došlo ke zranění Když kanadské ženy trénují s národním týmem.

Při pohledu na pozitiva získala CanWNT své třetí čisté čisté konto. Obrana byla pravděpodobně největší silou Kanady, jak se ukázalo opět proti České republice.

Bianca St. Georges se poprvé objevila v CanWNT. V 80. minutě byl převeden do hry místo Jayte Riviere. Je obránkyní kanadského ženského národního týmu.

St. Georges se narodil v St. Felix de Voloise, Quebec, Kanada. V současné době hraje za Chicago Red Stars NWSL od roku 2019. V této lize St. Georges absolvoval devět vystoupení a vstřelil jeden gól Chicagu.

Češi budou čelit Polsku v 5:00 východního času. Kanada bude čelit Brazílii v 15:00 východního času. Obě hry jsou naplánovány na pondělí červen. 14. Kanada naposledy čelila Brazílii, Kanaďané prohráli 0-2 v Sheffields Cupu 2021.