Carpenter hattrick jako USA před Českou republikou, 6-0

O chvíli později si Carpenter vložil svůj vlastní odraz do zadní části sítě Kendall Coyne Schofield (Palo's Heights, Ill.) vykopal puk zpoza branky a přihrál jej vepředu čekajícímu Carpenterovi.

Česko zahájilo druhou sloku přesilovou hrou 5 na 3, ale obrana týmu USA držela USA ve vedení.

Carpenter prohrál svůj druhý zápas v přesilovce, když odvrátil od Caroline Harvey (Salem, NH) vystřelil ze slotu.

O 59 sekund později proměnila Edwardsová svůj první gól jako členka ženského národního týmu USA přihrávkou 2 na 1. Britta Curl (Bismarck, ND) z vysokého slotu.

USA vstoupily do finále 3:0.

Edwards skóroval zkráceně v 3:42 třetiny a zvýšil na 4:0. Hra začala, když Coyne Schofield pronesl puk po pravé postranní čáře a našel uprostřed Edwardse. Edwards poté trefil střelu přes rukavici Clary Beslerové a zvýšil vedení Američanů na 4:0.

Taylor Hayes (Lake City, Minnesota).

Tesařova třetina zápasu přišla, když puk opustil jeho nohy před brankou a do konce utkání zbývalo méně než 10 minut.

Tým USA pokračuje zítra (6. dubna) úvodním zápasem proti Finsku. Puk drop je nastaven na 19:00 ET a lze jej vidět na síti NHL. K zakoupení vstupenek jsou k dispozici omezené vstupenky. Klikněte zde.

Poznámky: Alex Carpenter (North Reading, Mass.) Jmenován US Player of the Game … Tým USA přestřílel Česko, 48:19 … USA bylo v přesilovce 1 na 4, Česko bylo 0:7 … USA nedovolily a. Gól v prvních dvou zápasech mistrovství světa žen IIHF.

READ  Czech Open 2022, 30 let elitní soutěže v Praze!