Česká republika vs. Švýcarsko: Streamujte ženský hokej IIHF zdarma – Jak sledovat a streamovat Major League & College Games

Finále Mistrovství světa žen v ledním hokeji 2022 IIHF je připraveno po elektrizujícím semifinálovém kole. USA a Kanada si odvetou loňské finále, kde Kanaďané vyhráli 3:2 v prodloužení. Aby se tam dostaly, Spojené státy a Kanada porazily Českou republiku a Švýcarsko, které se nyní utkají v zápase turnaje o třetí místo. Dvojice se střetne o bronzovou medaili po náročné show v semifinále. Kanada v semifinále porazila Švýcarsko 8:1. Kanaďané vyšli 2:0 a nikdy se neohlédli. Ne však, že by se Švýcaři vymlouvali, ale tým byl krátký na tři hráče.

READ  Vietnamská komunita se připojuje k multietnické fotbalové akci v České republice | Svět