Curling – Nor Skaslien chce v Pchjongčchangu získat vítězný moment zbavený týmu

Curling – Zimní olympijské hry Pchjongčchang 2018 – Utkání o bronz ve smíšené čtyřhře – Olympijskí sportovci z Ruska vs. Norsko – Gangneung Curling Center – Gangneung, Jižní Korea – 13. února 2018 – Kristin Skaslien z Norska křičí. REUTERS/Cathal McNaughton

Zaregistrujte se nyní a získejte ZDARMA neomezený přístup na Reuters.com

Peking, 1. února (Reuters) – Norská curlerka Kristin Skaslienová už má ve svém kabinetu trofejí olympijskou bronzovou medaili, ale je odhodlaná konečně zažít radost z vítězství v soutěži o medaile v Pekingu.

Skaslien a její manžel Magnus Nedregotten opustili soutěž smíšených dvojic před čtyřmi lety v Pchjongčchangu poté, co prohráli v zápase o bronz s Rusy Anastasií Bryzgalovou a Alexandrem Krušelnickým.

Krušelnitskij však později pozitivně testoval na zakázanou látku meldonium a norský pár byl oceněn jako třetí.

„Naštěstí jsme se museli vrátit minule a dostat ten okamžik na pódium a nedostali jsme medaili poštou,“ řekl Skaslien v úterý novinářům.

„Ale samozřejmě jsme ztratili okamžik vítězství ve hře o medaili, takže by to bylo obrovské, kdybychom ten okamžik mohli mít teď.“

Nedregotten, který získal na loňském mistrovství světa stříbro, byl optimistický ohledně svých medailových nadějí na hrách, když ve středu zahájili své tažení proti českým nováčkům Zuzaně Paulové a Tomáši Paulovi.

„Naposledy jsme byli trochu nervózní a nervózní,“ řekl Nedregotten. „Ale první zápas, který jsme hráli, byl proti Kanadě, velkému favoritovi, a ten jsme vyhráli.

„Jsme přesvědčeni, že jsme do tohoto bodu udělali vše, co jsme mohli… Bude zábava vyjít na led.“

READ  Olympijské hry v Tokiu: Jak sledovat NBA vs Austrálie (semifinále)