Czech Open DT: Satyan vede indickou nálož na Tribune India

Bombaj: Satyan Gnanasekara vedl silný indický náboj, protože tři muži ve dvouhře mužů a dva ve dvouhře žen postoupili do 16. kola Czech International Open v Olomouci.

Nové Dillí

BAI zve testy pro soubor Suderman a Thomas & Uber

Indická badmintonová asociace provede 28. srpna výběrové testy k výběru týmů pro nadcházející Sudman Cup a finále Thomas a Uber Cup.

Londýn

Anglický rychlý nadhazovač Wood Headingley prohrál test

Anglický rychlý nadhazovač Mark Wood byl vyloučen ze třetího testu proti Indii se zraněním ramene. Ve druhém testu Wood vzal pět branek. Třetí test začíná ve středu.

Chandigarh

Dvojité tituly pro DTC Suhana of Haryana State

Suhana Saini z Rohtaku získala dva tituly na 55. státním mistrovství ve stolním tenise Haryana, když vyhrála seniorské a U-19 ženské dvouhry. Porazil Sonepat’s Prithogi, aby vyhrál titul do 19 let, a vyhrál seniorský titul tím, že porazil Rithi Shankara z Gurugramu.

Kalkata

16 týmů se účastní Durand Cupu

Pět indických superlig a tři týmy I-League se postaví na vrchol 16 indických týmů na fotbalovém turnaji Durant Cup, který se bude konat v Kalkatě od 5. září do 3. října.

N ர்ப rburgring (Německo)

Maine získal první body v šampionátu DTM

Jezdec Mercedesu-AMG Arjun Maini se stal prvním Indem, který dosáhl po sobě jdoucích výsledků Top 10 a získal body v prestižním mistrovství DTM. Maine skončil o víkendu ve dvou závodech na 10. místě a v kariéře nejlepší na sedmém místě. Agentury

READ  Evropská komise (EU) varovala Českou republiku před oficiálními dietními omezeními