„Děkuji“ – speciální gesto od Toprak Razgatlioglu po historické trilogii Superbike

Toprak Razgatlioglu (Bata Yamaha s Brixx WorldSBK) se stal teprve třetím jezdcem, který vyhrál trojku WorldSBK s dominantním víkendem v Donington Parku.

Byl to ohromující výkon 25letého závodníka, který dokázal odrazit svého rivala Jonathana Rea (Kawasaki Racing World SPK Team) a skóroval svůj první trojnásobek WorldSBK.

Turecká superstar na všechny zapůsobila nejen svými hvězdnými výkony na motorce v Donington Parku, ale svou třídu znovu ukázala i mimo trať.

Superbiky

Razgatlioglu vyhraje 2. závod v Doningtonu a o víkendu bude čistý

před dnem

Razgatlioglu si našel čas a přemýšlel a věnoval svou trofej z prvního závodu manažerovi týmu Paulu Denningovi, jehož otec John v dubnu zemřel.

Denning na Twitteru vysvětlil: „Takže Toprak dnes v Donington Parku dominuje prvnímu závodu a o něco později mi řekl, že chce, abych vyhrál jeho pohár.

„Mně ne, to je kvůli mému tátovi Johnovi, který v dubnu zemřel a všichni nám chybí domácí závody. Děkuji, příteli…“

„Jsem opravdu šťastný, konečně jsem vyhrál“ – Toprak odpovídá na výhru v Donington Parku

Ian Wheeler, ředitel závodní komunikace Yamaha Motor Europe, gestem nebyl překvapen a vysvětlil jej na sociálních sítích.

„Dokonale shrnuje Toprak,“ napsal. „Super rychlý závodník, ale také dokonale fit člověk.“

Toprak Razgatlioglu z Turecka a Pata Yamaha spolu s Brixx WorldSBK slaví vítězství na stupních vítězů během World Superbike 1 během Mistrovství světa Fim Superbike 2022 v Donington Parku

Obrazový kredit: Getty Images

Jak je nyní zvykem, velmi populární Razgatlioglu oslavil své vítězství „zastávkou“ před určenými fanoušky, aby si užil jednu z nejkonkurenceschopnějších sezón globálních superbiků v nedávné historii.

Setkání příští sezony v České republice se uskuteční ve dnech 29. až 31. července na Autodromu Most.

Živý přenos nejdůležitějších superbikových her Objevte + a na eurosport.co.uk

Velká Británie

Razgatlioglu září v Superpole a Bautista předvedl úžasnou jízdu a dosáhl na 4. místo