Dobrý začátek pro Tvesu a Dikshu v České republice

Tvesa Malik, která ztratila pas a dostala se včas na kurt, byla bez utajení a v prvním kole Tipsport Czech Ladies Open vyšla o 2-8 jamek.

Také ve 2-under a bogey free, ale o 12 jamek byla Diksha Dagar, která byla s Tvesou na 16. místě. Třetí Ind, Asta Madan, však měl těžký den s kartou 11 nad 83.

Lydia Hall (66) byla vedoucím pole s 6-under, a Laura Woenfeststock, Isabel Bueno a Lynette Litau hrály Holmslicki 5-under a dělil o sekundu.

Začátkem týdne ztratila Tvesa, která má ještě vnější šanci dostat se na olympiádu v Tokiu, během testu Covid cestovní pas, zatímco po poslední události opustila Stockholm. Po vynikající podpoře ženského evropského turné a indických konzulátů ve Stockholmu a České republice se Tvesa dokázala dostat do Prahy, kde je místo konání turnaje, Beroun, jen 40 km daleko.

Tvesa musela cestovat do Prahy po zvláštním povolení a několika dopisech od LET a konzulátů.

Výhra, umístění v první trojce nebo několik výběrů by mohly pomoci Tvesě vstoupit na olympijské pole jako druhý vstup po boku Aditi Ashok, která se ujistila o své místo ve svém druhém olympijském vystoupení.

(Tento příběh nebyl editován zaměstnanci Devdiscourse a je automaticky generován ze sdíleného zdroje.)

READ  Češi po hlubokém běhu na Euro 2020 | ukazují, že jsou na vzestupu fotbalové novinky